Habibs: Volkanovskis būs grūtāks pretinieks Islamam nekā Oliveira, taču mēs viņu piebeigsim

21/11/2022 23:43
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs

Kādreizējais jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis un tagadējais treneris Habibs Nurmagomedovs (29-0) paudis viedokli, ka viņa trenētais vieglā svara “Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions Islams Mahačevs (23-1) “UFC 284” cīņu šova ietvaros pārspēs “pound-for-pound” ranga pirmo numuru Aleksandru Volkanovski (25-1). Cīņa par vieglā svara titulu norisināsies Austrālijā 2023.gada 11.februārī.

Šis duelis būs iespaidīgs ar to, ka tajā spēkosies divi no trīs labākajiem “pound-for-pound” cīkstoņiem, kā arī divu atšķirīgu jostu īpašnieki – kas tāds notiks pirmo reizi kopš 2021.gada maija.  Mahačevs “UFC 280” cīņā pieveica Čārlzu Oliveiru un no brazīlieša “atņēma” labākā cīkstoņa statusu vieglajos svaros, tikmēr Volkanovskis jau četras reizes aizstāvējis pusvieglā svara kategorijas titulu.

“Vēl pirms pēdējās cīņas ar Čārlzu Oliveiru es teicu Islamam, ka Volkanovskis būs grūtāks pretinieks par Oliveiru,” svētdien raidījumā “A Class Events/Penny Appeal Canada” atklāja Nurmagomedovs. “Jo bija tā, ka, ja Čārlzs nepieņemtos svarā, Islamam būtu jācīnās ar Volkanovski. Manuprāt, viņam ir laba pieredze. Protams, pieredze Čārlzam un Volkanovskim ir tāda pati.”

“Viņiem abiem ir laba pieredze,” turpināja Nurmagomedovs.  “Bet, ja ņem vērā cīkstoņa IQ un lielo sirdi, manuprāt, Volkanovskis ir labāks par viņu. Es domāju, ka Volkanovskis būs grūtāks pretinieks Islamam nekā Oliveira. Taču kam tas rūp? Mēs piebeigsim šo puisi.”

Cīņa starp Mahačevu un Volkanovski norisināsies vieglajā svara kategorijā, kas nelielu priekšrocību dod Islamam. Tikmēr, ja savā dzimtajā valstī panākumu izcīnīs Volkanovskis, viņš kļūs tikai par piekto cīkstoni, kuram vienlaicīgi piederēs divas jostas – iepriekš to paveikuši Konors Makgregors, Amanda Nunjeza, Daniels Kormjē un Henrijs Sehudo.

Habiba troņmantnieks Mahačevs sakauj Oliveiru un izcīna vieglās svara kategorijas titulu (VIDEO)

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām