Hamiltons: Kamēr “Ferrari” nesāks braukt kā mēs, tikmēr “Mercedes” dominēs

Luiss Hamiltons, Sportazinas.com
Foto: EPA

Pirmās formulas () “Mercedes” komandas pilots izteicies, lai “Ferrari” vienība izrāda nopietnāku pretestību cīņā par čempionu titulu, ziņo “AFP”.

Hamiltons un viņa komandas biedrs Valteri Botass šosezon pirmajos četros posmos spējuši izcīnīt visas dubultuzvaras. Tādējādi “Marcedes” komanda sevi spēcīgi pieteikusi cīņā par čempiontitulu.

Pēc Azerbaidžānas pilsētā Baku aizvadītā posma, Hamiltons aicināja “Ferrari” komandu sasparoties un izrādīt konkurenci: “Kamēr viņi nesāks braukt kā mēs, tikmēr rezultāti nemainīsies un mēs dominēsim.”

“Paši īsti necerējām uz šādu sezonas sākumu, bet man ir prieks, ka rezultāti ir tik lieliski. Domāju, ka komanda pārspēj visus līdz šim nospraustos mērķus un, ja kāds to vēlas mainīt, tad viņiem ir jāsasparojas,” piebilda britu pilots.

Pagājušās nedēļas nogalē “Ferrari” braucējs izcīnīja trešo vietu, bet viņa komandas biedrs Šārls Leklērs ierindojās piektajā vietā.

“Hamiltonam ir taisnība. Mums ir jāpieceļas un jākāpina savs temps, tieši tik vienkārši tas ir,” britu pilota aicinājumam piekrita Fetels.

Pēc četriem posmiem kopvērtējuma līderpozīcijā ar 87 punktiem ir Botass, kurš par punktu apsteidz Hamiltonu. Tālāk ar 52 punktiem ir Fetels, 51 punktu guvis Makss Verstapens, 46 punkti ir Leklēram, bet tālākajiem sekotājiem ir nieka 13 punkti.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par