Hamiltons: no „Mercedes” aiziešu kad pametīšu F1

Luiss Hamiltons, sportazinas.com
foto: EPA/GEOFF CADDICK

Lai arī pilots Luiss Hamiltons atzīst, ka būtu interesanti braukt „Williams” komandā vai arī pārstāvēt „Ferrari”, britu braucējs nesaskata iemeslu, kādēļ vajadzētu pamest „” vienību.

Līgums ar Vācijā bāzēto komandu, ar kuru Hamiltons ieguvis divus no saviem trīs čempiona tituliem, beidzas nākamās sezonas izskaņā. Sakarā ar to arī neizbēgt no dažādām baumām, vienas no kurām min sportista iespējamo pāreju uz „Ferrari” komandu, apmainoties vietām ar vācu pilotu Sebastianu Fetelu.

„Ja es mainītu komandu, man vajadzētu mēģināt pārnest visu, kas man ir šeit. Taču vai es to vēlos darīt? Vai ir nepieciešamība?” Par saviem nākotnes plāniem spriež Hamiltons. „Protams skatos uz komandām, ko esmu apbrīnojis. Skatos uz „Williams” un domāju, cik forši būtu braukt ar viņu auto un palīdzēt vienību atgriezt aukšgalā, taču man nav burviju nūjiņas. Tomēr es apbrīnoju komandas vadību un vēsturi.”

„Arī „McLaren” komandā esmu bijis un tā bija lieliska pieredze. Vienīgā cita komanda, kur varētu būt interesanti ir “Ferrari”, taču šobrīd man labāk patīk tepat. Man patīk cilvēki, priekš kuriem strādāju un ar kuriem strādāju kopā, patīk tas, ko komanda pārstāv.”

„Kad pievienojos „Mercedes” komandai, es pat nevarēju iedomāties, ka būs tik labi. Pat ja neskatās uz rezultātiem, šaubos ka ir vēl kāda vienība, kurā būtu šāda gaisotne. Par to esmu pārliecināts.”

Hamiltonam šī ir piektā sezona „Mercedes” krāsās un šo sezonu laikā viņš guvis 36 uzvaras un 61 reizi kāpis uz goda pjedestāla. Tieši pateicoties pēdējo gadu Mercedes dominancei, Hamiltonam izdevies sasniegt un labot daudzus vēstures rekordus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par