Hamiltons noraksta cīņu par titulu: “Red Bull” aplī ir par 1,5 sekundēm ātrāki kā mēs

17/03/2023 13:51
Nokopēts
Lūiss Hamiltons

Pirmās formulas (F-1) komandas “Mercedes” pilots Lūiss Hamiltons sarunā ar medijiem pirms gaidāmā Saūda Arābijas “Grand Prix” posma atzinis, ka viņš neredz iespēju sastādīt konkurenci “Red Bull” vienībai.

Sarkanie buļļi pērn pārtrauca “Mercedes” dominanci Konstruktoru kausā – kopš 2014. gadā komandu kopvērtējumā triumfēja tikai Vācijas autoražotāja komanda. “Red Bull” tostarp demonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu, titulu izcīnot jau četras sacīkstes pirms sezonas beigām. Arī šī gada sākums bijis līdzīgs – Verstapens un Peress pirmajā posmā Bahreinā atnesa “Red Bull” vienībai pārliecinošu dubultuzvaru, kas jau septiņkārtējam pasaules čempionam Hamiltonam savā veidā ir licis norakstīt cīņu par titulu.

“Pagājušajā gadā mūsu formulai bija liela aerodinamiskā pretestība un mums bija jācīnās ne tikai taisnēs – mums bija jāizmanto daudz lielāks aizmugurējais antispārns. Taču šogad mēs laiku zaudējam līkumos, taisnēs mēs esam ātri, kamēr “Red Bull” formulu aizmugure daudz labāk strādā tieši līkumu izejās. Domāju, ka [pirmajā] sacīkstē viņi neizmantoja pilnu jaudu, tāpēc uzskatu, ka viņi ir daudz ātrāki, nekā šķita. Šobrīd “Red Bull” aplī ir par 1,5 sekundēm ātrāki kā mēs,” atzina Hamiltons.

“Mums tagad ir jāsāk pieņemt dažus drosmīgus lēmumus un jāveic pārmaiņas, lai samazinātu atstatumu, pretējā gadījumā viņi, visticamāk, aizbēgs no konkurentiem, ja vien “Ferrari” nespēs viņus apstādināt. Vienkārši jāgaida un jāskatās. Cerams, ka kādā brīdī gada laikā  mums izdosies samazināt starpību. Tajā brīdī, iespējams, tas jau būs par vēlu, lai cīnītos par čempiontitulu, bet varbūt spēsim izmainīt situāciju,” par šo sezonu prognozi izteica britu pilots.

Rasels: Neviens “Red Bull” nespēs sastādīt konkurenci, viņiem vajadzētu uzvarēt visās sacīkstēs

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.33
4.2
1.7
3.1
3.7
2.15
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
2.1
3.5
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām