Hamiltons sajūsmā par starta meiteņu atgriešanos Monako posmā

Četrkārtējais Pirmās formulas (F-1) čempionāta uzvarētājs Luiss Hamiltons intervijā pirms Monako gaidāmā posma sacīja, ka ir ļoti laimīgs, ka tajā atkal redzēs starta meitenes.

Jaunie F-1 īpašnieki, ASV uzņēmums “Liberty”, iestājās pret sieviešu izmantošanu kā seksa simbols, tādējādi aizliedzot “starta meitenes” pirms sacensību sākuma. Tomēr Monako posma organizētāji pieņēmuši visai vētrainu lēmumu un greznajā salā redzēsim daiļās būtnes.

“Manuprāt, sievietes ir skaitākā lieta šajā pasaulē,” sacīja 33 gadus vecā autosporta zvaigzne. “Ir bijušas sacensības, kurās mums pirms starta priekšā stāv vīrieši. Pagātnē bijuši dažādi gadījumi. Man šķiet, ka nedēļas nogale šeit Monako, ir ļoti eleganta. Nezinu, kā par to jūtas sievietes, turklāt par radušos situāciju neesmu ar viņām runājis. Bet, ja piebraucot pie starta, tur ir skaistas meitenes, tas, lūk ir “Grand Prix””.

Arī Hamiltona ilggadējais pretinieks, “Ferrari” braucējs Sebastians Fetels, arīdzan uzskata, ka lieta tikusi pārspīlēta: “Es domāju, ka lieta nevajadzīgi “uzsprāga”. Nedomāja, ka kāda no starta meitenēm pagātnē tika piespiesta un bija dusmīga. Manuprāt, viņas izbaudīja, ko dara.”

Kopvērtējumā pēc sestā posma līderpozīcijā ar 95 punktiem atrodas Hamiltons, tālāk ar 78 punktiem seko Fetels, bet trešais ar 58 punktiem ir Botass, kuram ar 48 punktiem seko Raikonens. Savukārt piektais ar 47 punktiem ir Rikjardo.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar