Hārdens nesasniedz 40 punktu atzīmi, “Rockets” galotnē izlaiž uzvaru (VIDEO)

23/11/2019 09:01

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās desmit spēles. Vienā no tām kārtējo reizi rezultatīvs sniegums izdevās Hjūstonas “Rockets” līderim Džeimsam Hārdenam, kas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma pret Losandželosas “Clippers” ar 119:122.

22 sekundes pirms sirēnas “Rockets” bija vadībā ar 119:118, taču Kavai Lenards realizēja pustālo metienu, savukārt Pols Džordžs iemeta divus soda metienus, palīdzot “Clippers” svinēt ceturto uzvaru pēc kārtas. Šajā spēlē Hārdens izcēlās ar 37 punktiem, pievienojot astoņas atlēkušās bumbas un 12 piespēles. Losandželosas kluba rindās 26 punktus iemeta Lū Viljamss.

13. uzvaru jaunajā sezonā svinēja cita Losandželosas komanda “Lakers”, pieveicot Oklahomasitijas “Thunder” ar 130:127. Gandrīz visu pirmo puslaiku viesi bija vadībā, taču spēles otrajā pusē viss mainījās un “Lakers” tika pie vēl viena panākumu. “Double-double” izdevās savākt Losandželosas spēlētājam Entonijam Deivisam, kurš iemeta 33 punktus un savāca 11 bumbas zem groziem. Zaudētāju komandā 24 punkti Šejam Džildžeusam-Aleksandram.

Iepriekšējās sezonas fināliste Goldensteitas “Warriors” piedzīvoja 14. neveiksmi šosezon, zaudējot Jutas “Jazz” ar 109:113. Sākot no otrās ceturtdaļas titulētā komanda visu laiku bija iedzinējos un vienā brīdī deficīts sasniedza 15 punktus. Līdz mača beigām Goldensteita to samazināja, taču “Warriors” nespēja izvairīties no vēl viena zaudējuma. 30 punktus “Jazz” labā iemeta Donovans Mičels, savukārt Goldensteitas rindās 20 punkti Aleka Burka kontā.

Mačus aizvadīja arī trīs latviešu basketbolistu pārstāvētās komandas. Jau ziņots, ka Dāvis Bertāns gandrīz savāca “double-double”, palīdzot Vašingtonas “Wizards” pārspēt Šarlotas “Hornets” ar 125:118. Tikmēr Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas ”Mavericks” savā laukumā ar 143:101 sagrāva Klīvlendas “Cavaliers”, latvietim gūstot 17 punktus. Savukārt Bruklinas “Nets” bez fārmklubā esošā Rodiona Kuruca svinēja uzvaru pār Sakramento “Kings” ar 116:97.