Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā “Kunlun Red Star” zaudē cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs

14/02/2019 18:34

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien piedzīvoja latviešu aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Star”. Tāpat vienība zaudēja cerības par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Pekinas komanda viesos ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina Astanas “Barys” pārākumu.

Rēdlihs laukumā pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienus. Latvietis šosezon laukumā bijis desmit spēlēs, kurās atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Negaidītu zaudējumu pret Austrumu konferences vājāko vienību Habarovskas “Amur” piedzīvoja Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, izbraukumā piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:2, 1:0).

Laukuma saimnieki no 18. līdz 36. minūtei pretinieku cietoksnī raidīja trīs bezatbildes ripas un izvirzījās priekšā ar 3:0. “Avangard” gan vēl otrajā periodā paguva vienus vārtus atgūt (1:3), bet nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Maksims Čudinovs jau pietuvināja viesus līdz minimumam (2:3).

Laimīga izglābšanās Omskas kluba izpildījumā gan nesekoja, kaut arī ciemiņi pēdējo pusotru minūti spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, nomainot vārtsargu Mareku Langhameru.

Pēc šī zaudējuma Latvijas izlases galvenā trenera vadītā komanda ar 79 punktiem 60 cīņās saglabā trešo pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā, par diviem punktiem atpaliekot no Astanas “Barys”, bet par desmit punktiem – no Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Habarovskas “Amur” (Krievija) – Omskas “Avangard” (Krievija) 3:2 (1:0, 2:1, 0:1);

Vladivostokas “Admiral” (Krievija) – Ufas “Salavat Julajev” (Krievija) 3:0 (3:0, 0:0, 0:0);

Astanas “Baris” (Kazahstāna) – Pekinas “Kuņluņ Red Star” (Ķīna) 3:1 (1:0, 1:0, 1:1);

Ņižņekamaskas “Ņeftehimik” (Krievija) – Novosibirskas “Sibirj” (Krievija) 5:4 (4:1, 0:2, 0:1, 1:0) – pagarinājumā.