Hārtlijs pēc ierašanās Omskā: Neesmu šeit atbraucis, lai piedalītos, bet uzvarētu

Bobs Hārtlijs, Omskas ''Avangard'', Sportazinas.com
Foto: facebook.com/hcavangardomsk/

Oficiālo preses konferenci šodien aizvadījis jaunais Kontinetālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas ”Avangard” treneris Bobs Hārtlijs, kurš vēl joprojām vada Latvijas hokeja izlasi. Kanādiešu speciālists sacīja, ka Omskā ieradies, lai uzvarētu, nevis piedalītos.

Šodien Omskā Hārtlijs oficiālajā preses konferencē tika iepazīstināts kluba faniem. Tikmēr Latvijas izlases treneris bija apņēmības pilns: “Es piecās dažādās līgās esmu pratis sešreiz uzvarēt. Neesmu šeit atbraucis, lai piedalītos, bet uzvarētu,” sacīja 57 gadus vecais speciālists.

Iepriekš jau ziņojām, ka līdz ar Hārtlija pievienošanos Omskas klubā strādās arī Žaks Klutjē, kurš ar Bobu strādā Latvijas izlasē, un arī video treneris Aldis Āboliņš. Tāpat “Avangard” rindās atgriezies somu vārtsargs Kari Reme, kurš klubu jau iepriekš pārstāvēja laika posmā no 2009. līdz 2013. gadam.

KHL ir ļoti spēcīga līga, turklāt tajā ir vairāki nesamierināmi pretinieki. Bet mēģināšu panākt, lai mediji par mums runā tikai pozitīvas lietas. Mums drīzumā būs komandas sapulce, kā arī individuālas tikšanās ar hokejistiem. Es domāju, ka mūsu komandā būs labs jauno un pieredzējušo hokejistu sajaukums.”

Aizvadītajā KHL pamatturnīrā Omskas klubs Austrumu konferencē izcīnīja septīto pozīciju, bet Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā septiņās spēlēs ar 3-4 piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” vienībai. Komandas labākais sasniegums ir KHL finālsērijas sasniegšana 2012. gadā.

VIDEO: Pilnā preses konference ar Hārtliju

Latvijas izlases treneris un savulaik par NHL čempionu kļuvušais Hārtlijs iezīmēja Omskas komandas gaidāmo spēles stilu: “Mēs spēlēsim hokeju, kurā parādīsim savas ātruma īpašības. No sākuma līdz beigu svilpei spēlēsim augsta tempa hokeju.”

“Protams, ka man būs nepieciešams pielāgošanās process, bet domāju, ka mans treneru kolektīvs palīdzēs jaunajā izaicinājumā. Tā mums visiem būs jauna lappuse. Es vēlos aplūkot ikvienu hokejistu. Man ir laba treneru komanda un vēlos, lai ”Avangard” vienībā visi būtu kā ģimene,” noslēdza Hārtlijs.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar