Hārtlijs: Šajā spēlē bija daudz emociju

04/04/2019 22:23

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kurš šosezon savā debijas sezonā Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ir Omskas “Avangard” stūrmanis, atzina, ka aizvadītais mačs bijis emocionāls.

Jau ziņots, ka “Avangard” ceturtdien Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē ar 4:2 apspēlēja Salavat “Yulaev”, panākot 3-1 sērijā un nonākot soļa attālumā no sacensību fināla.

“Mūsu komanda aizvadīja lielisku maču, turklāt tajā bija ļoti daudz emociju,” pēc dueļa preses konferencē sacīja Hārtlijs. “Tas tādēļ, ka šī bija “play-off” spēle. Tagad mums ir jākoncentrējas nākamajam mačam.”

Nākamā cīņa Hārtlijam un “Avangard” uzvaras gadījumā būs pēdējā šajā sērijā, tomēr, gatavojoties šai spēlei, komanda daudz uzmanības pievērsa pirmajam periodam.

“Vakar mums bija komandas sapulce, kurā runājām par to kā spēlēt pirmajās 20 minūtēs. Šajā sapulcē pat neizrunājām, kā spēlēsim atlikušo maču, bet koncentrējāmies tikai pirmajai trešdaļai. Mums tajā vajadzēja dominēt un tas arī notika,” atzina kanādiešu speciālists.

Hārtlija iekļūšana Gagarina kausa finālā nozīmēs to, ka viņš tuvākajā laikā nevarēs pievienoties Latvijas izlasei. Valstsvienība gatavošanos kārtējam pasaules čempionātam uzsāks 8. aprīlī.

Tikmēr Rietumu konferences finālā regulārā čempionāta labākā vienība Maskavas CSKA cīnās 2-2 ar Sanktpēterburgas SKA.

Latvijas izlases treneris Hārtlijs nonāk soļa attālumā no Gagarina kausa fināla (VIDEO)