Hils skaidro ASV basketbola izlases sastāva komplektācijas nianses Parīzes OS

18/04/2024 10:41
Nokopēts
Grants Hils

ASV basketbola izlašu direktors Grants Hils sarunā ar mediju ESPN skaidrojis sastāva izvēli vīriešu valstsvienībai gaidāmajās Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Jau vēstīts, ka šonedēļ tika paziņots ASV basketbola izlases sastāvs Parīzes OS. Komandas sastāvā, kas gatavosies OS, būs tādas zvaigznes kā Lebrons Džeimss (“Lakers”), Kevins Durants (“Suns”), Stefans Karijs (“Warriors”), Žoels Embīds (“76ers”), Devins Bukers (“Suns”) un citi.

NBA ikonas, Porziņģa komandas biedri un brīva vieta – atklāts ASV izlases sastāvs Parīzes OS

“Esmu mācījies, skatījos elites komandas, kurām ir nopietnas izredzes cīnīties par zelta medaļām. Vēroju dažādus spēles stila veidus. Esmu izgājis cauri Pasaules kausam, tad patiešām var saprast, ka ir lielas iespējas izvēles veikšanai,” atzinis Hils.

“Aizsardzība noteikti bija lieta, kurā mums vajadzēja būt labākiem. To vajag uzlabot un mums ir puiši, kuriem ir pamats to izdarīt,” norādījis HIls. “Spēle ir daudz fiziskāka nekā tā ir NBA. Tieši tāpēc bija nepieciešams saprast, kuriem spēlētājiem abos laukuma galos būs augstākais līmenis. Šis nav pārmetums mūsu pirms tam veidotajām izlasēm, bet esmu lielā sajūsmā par aizsardzības potenciālu šai spēlētāju grupai.”

ASV izlase Parīzes OS spēlēs vienā grupā ar Serbiju, Dienvidsudānu un Puertoriko kvalifikācijas turnīra uzvarētāju. ASV izlases treneris būs Stīvs Kers, kurš, kā iepriekš pats atklāja, pēc Olimpiādes neturpinās vadīt valstsvienību.

TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
1.44
4.75
6.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām