Hokejists Zantmans par dalību Putina spēlēs: Mēs kaifojām no katras šeit pavadītās dienas

27/02/2024 12:42
Nokopēts
Ņikita Zantmans

Medijs TV3 norāda, ka Latvijas sportistiem, kuri piedalījās tā sauktajās “Putina sporta spēlēs” var draudēt nopietnas nepatikšanas. Tāpat piedalīšanos šajās sacensībās komentējis Latvijas hokejists Ņikita Zantmans, kurš bija hokeja komandas kapteinis.

Zantmans norādījis, ka bija grūti atrast sportistus no Baltijas valstīm, kas dotos uz šīm sacensībām. “Mēs vācām komandu no Igaunijas un Latvijas. Bija sarežģīti atrast kibersportistus. Tādus, kas būtu gatavi braukt,” atklāja Zantmans. “Emocijas ir nereālas. Liels paldies jums, mēs kaifojām no katras šeit pavadītās dienas.”

Jau vēstīts, ka Valsts drošības dienests (VDD) sācis vērtēt sportistu no Latvijas dalību Krievijā notiekošajās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, kuras atklājis Krievijas diktators Vladimirs Putins.

Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir apturējusi licences tiem hokejistiem, kuri šomēnes ir aizbraukuši uz Krievijā notiekošajām virtuālajām un klātienes sporta spēlēm. Bet Latvijas Florbola savienība (LFS) par dalību šajās spēlēs ir apturējusi Alekseja Popova licenci. Kazaņā notiekošajās tā dēvētajās “Nākotnes” spēlēs “Baltic Select” komandas sastāvā iekļauti Ervīns Muštukovs, Kirils Tambijevs, Pāvels Goroškovs, Martins Lavrovs, Aleksejs Popovs, Alisers Mubarakšins un Ņikita Zantmans.

 

@tv3_zinas

Pamatīgas nepatikšanas var draudēt Latvijas sportistiem, kas aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās tā sauktajās “Putina sporta spēlēs” Krievijā. To laikā uzskatāmi aktivizējušies arī interneta boti.
👁‍🗨 Uzzini vairāk #TV3Ziņas sižetā plkst. 20:00 un portālā tv3.lv


♬ original sound – TV3 Ziņas

“Botu armija” vietnē “X” metusies aizstāvēt Krievijā notiekošajās sacensībās spēlējošus Latvijas hokejistus

Tambijevs: Labāk spēlēt figitālo hokeju nekā smēķēt un dzert vīnu uz ielas

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām