Horfords emocionāli par Porziņģi: Kāda sirds ir šim puisim, ka viņš devās laukumā!

19/06/2024 10:40
Nokopēts
Als Horfords un Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Als Horfords sarunā ar “NBC Sports Boston” dalījies iespaidos par izcīnīto čempiontitulu, vienlaikus veltot atzinīgus vārdus Kristapam Porziņģim.

Jau vēstīts, ka naktī uz otrdienu “Celtics” izcīnīja savu 18. čempiontitulu, finālsērijā ar 4-1 pieveicot Dalasas “Mavericks”. Bostona kļuva par NBA vēsturē titulētāko komandu, un viens no šī zīmīgā panākuma atslēgas spēlētājiem bija tieši 38 gadus vecais Horfords, kurš šosezon pirmo reizi karjerā spēlēs iesaistījās no rezervistu soliņa.

“Es sapratu, kas mums ir priekšā, kā arī mums ir tik daudz talanta, ka tā bija pareizā lieta komandai,” par rezervista lomas pieņemšanu visas sezonas garumā teica Horfords. “Tas nebija viegli, bet es zināju, ka tas bija jādara. Tāpēc arī brīžos, kad mani sauca laukumā, es biju gatavs. Visas karjeras laikā man galvenais faktors ir bijis palīdzēt uzvarēt, un šoreiz to darīju citādākā veidā. Vienmēr biju gatavs, turpināju strādāt, uzticējos Džo [Mazullam, galvenajam trenerim] un tā mēs esam nonākuši līdz šim brīdim.”

Izcīnītais čempiontituls bija zīmīgs ne tikai “Celtics”, bet arī Porziņģim, kurš kļuva par pirmo latvieti – NBA čempionu. Porziņģim “play-off” izcīņa gan izvērtās ļoti sarežģīta, jo pirmajā kārtā viņš iedzīvojās savainojumā, finālsērijā atgriezās ierindā un demonstrēja spilgtu sniegumu, bet atkal guva traumu un izlaida fināla trešo un ceturto spēli. Izšķirošajā mačā Porziņģis negaidīti tomēr negaidīti atkal devās laukumā par spīti tam, ka viņam labās kājas savainojuma dēļ būs jāveic operācija.

“Tas ir neticami – kāda sirds ir šim puisim, ka viņš devās laukumā! Viņš ir neticams,” par Porziņģi teica “Celtics” veterāns. “[Visas sezonas garumā] esam viens otru atbalstījuši, bijuši viens otram blakus. Lepojos ar KP, jo nav viegli cīnīties ar šādām grūtībām un nebūt 100% gatavam. Neviens nevarēja viņu apturēt no došanās laukumā.”

Peiners par Porziņģi: Tas ir brīnums, ka viņš vispār spēlēja finālā

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām