“Hurricanes” izcīna piekto panākumu pēc kārtas, “Rangers” uzvar līderu duelī

22/03/2024 11:06
Karolīnas Hurricanes

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Karolīnas “Hurricanes” aizvadītajā naktī, svinot panākumu papildlaikā, tika pie piektās uzvaras pēc kārtas.”Hurricanes” savā laukumā ar rezultātu 3:2 pārspēja Filadelfijas “Flyers”.

Mājinieku uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Sets Džārviss, kurš izcēlies vismaz ar vienu precīzu metienu piektajā mačā pēc kārtas.Pamatlaikā uzvarētāju rindās vēl pa reizei ripu viesu vārtos raidīja Džordans Martinuks un Džeilens Četfīlds, kamēr viesu labā vārtus guva Treviss Koneknijs un Skots Lotons.”Hurricanes” vārtus sargāja Frederiks Andersens, kurš tika galā ar 30 metieniem, bet otrā laukuma pusē Samuels Ešons atvairīja arī 30 ripas.

Panākums ļāva “Hurricanes” Austrumu konferences tabulā pietuvoties trešajā vietā esošajai Floridas “Panthers”, kas aizvadītajā naktī piedzīvoja zaudējumu un kuras sastāvā atgriezās Uvis Balinskis. Abas komandas iekrājušas 94 punktus.

Tikmēr divu Austrumu vadošo komandu duelī Ņujorkas “Rangers” ar 5:2 pieveica Bostonas “Bruins”. Ņujorkas panākumu ar “hat-trick” sekmēja Artemijs Panarins, kurš sasniedza 40 gūto vārtu robežu šosezon. 1+1 uzvarētāju rindās Mikam Zibanejadam, gan Adamam Foksam, bet Bostonas komandā to iespēja Džastins Brazo.

Savukārt Tampabejas “Lightning” izbraukumā ar 4:1 apspēlēja Rietumu konferences vājāko komandu Sanhosē “Sharks”.Visos četros viesu gūtajos vārtos asistēja Ņikita Kučerovs, Breidons Points izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli, kamēr pa reizei mājinieku vārtsargu pārspēja Antonī Duklērs un Nikolass Pols.Vienīgos Sanhosē komandas vārtus pirmajā trešdaļā guva Viljams Eklunds.

Jau ziņots, ka Teodors Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Vankūveras “Canucks”, kuras rindās uz rezervistu soliņa palika Artūrs Šilovs, savā laukumā ar 4:1 pārspēt Monreālas “Canadiens”. Vēl Balinskis un “Panthers” mājās ar 0:3 zaudēja Nešvilas “Predators”, bet Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos ar 3:8 zaudēja Edmontonas “Oilers”.

Bļugers tiek pie 20. rezultatīvās piespēles šosezon un +/- rādītāja rekorda

Balinskis atgriežas NHL ar stabilu spēles laiku, Girgensona “Sabres” neaptur “Oilers” ātrvilcienu