Iekarsušais Bukarts “atdziest”, taču spēlē pašaizliedzīgi un palīdz sagraut Bičevska klubu (VIDEO)

29/09/2022 23:17
Roberts Bukarts

Čehija

Latvijas uzbrucēju Roberta Bukarta un Māra Bičevska duelī Čehijas ekstralīgā pārliecinošu uzvaru svinēja Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”. Pieredzējušajam uzbrucējam gan šoreiz paliekot bez punktiem, “Ridera” ar 4:0 savā laukumā pieveica “Mlada Boleslav”. Arī Bičevskis šajā spēlē palika “sausā”. Bukarts laukumā devās 15 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā viņš veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un trīs reizes bloķēja oponentu “šāvienus”. Bičevskis laukumā bija tikpat minūtes un 24 sekundes, veica vienu metienu pa vārtiem, kā arī uzvarēja piecos no desmit iemetieniem. Bukarts, kurš iepriekšējā spēlē atzīmējās ar diviem vārtiem, labāko snaiperu sarakstā ar pieciem goliem joprojām ieņem dalītu otro vietu.

Citā spēlē Uvis Balinskis uz ledus kāpa visvairāk no visiem komandas spēlētājiem, kas gan nepalīdzēja vienību glābt no neveiksmes. Liberecas “Bili Tygri” savā laukumā papildlaikā ar 2:3 piekāpās Pilzenes “Skoda”. 23 minūtēs un piecās sekundēs Balinskis pa pretinieku vārtiem veica divus metienus.

Tikmēr vēl vienā latviešu hokejistu piesātinātā mačā uzvaru svinēja Kārlis Čukste un Tršinecas “Ocelarzi”, kas izbraukumā ar 2:1 pieveica Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvēto Kladno “Rytiri” vienību.  Uzvarētāju rindās Čukste nepilnās 19 minūtes izcēlās ar pozitīvu lietderību (+1), kamēr Cibuļskis un Sotnieks katrs izpildīja pa vienam metienam. Sotnieks arī atzīmējās ar visvairāk bloķētajiem metieniem “Rytiri” rindās (2), tajā pašā laikā Cibuļskis veica vienu spēka paņēmienu.

Somija

Vienīgais Latvijas hokejists Somijas augstākajā līgā jeb “LiigaOskars Batņa neatzīmējās ar rezultativitātes punktiem, taču viņa pārstāvētā Mikeli ”Jukurit” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pieveica Lahti ”Pelicans” vienību. Latviešu uzbrucējs laukumā devās 13 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. “Jukurit” tā bija otrā uzvara pēc kārtas un čempionāta tabulā klubs ieņem sesto vietu.

Zviedrija

No izbīļa Zviedrijas čempionātā (SHL) atguvās Rodrigo Ābols un “Orebro”,  kas izbraukumā ar 4:3 pieveica “Leksand” vienību. Viesi pēc aizvadītām 35 minūtēm bija vadībā ar 4:0, taču mača noslēdzošajā nogrieznī ielaida trīs golus pēc kārtas. Ābols palika bez rezultativitātes punktiem.

Vācija

Piekto zaudējumu pēc kārtas Vācijas hokeja līgā (DEL) piedzīvojusi Izerlones “Roosters” ar Kasparu Daugaviņu sastāvā. “Roosters” izbraukumā ar 1:4 piekāpās “Dusseldorfer” vienībai. Daugaviņš sev atvēlētajās 16 minūtēs un astoņās sekundēs veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja divos no trīs iemetieniem, kā arī spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. DEL tabulā ar vienu uzvaru sešos mačos Izerlones klubs ieņem priekšpēdējo vietu.