IIHF prezidents: Šobrīd ir pārāk agri runāt par pasaules čempionāta atcelšanu

Renē Fāzels, Gerijs Betmens, sportazinas.com
Renē Fāzels, (pa labi) | Foto: "Toronto Star"

Starptautiskās hokeja federācijas () prezidents Renē Fāzels sarunā ar Krievijas mediju RBK kārtējo reizi apstiprinājis, ka viņa vadītā organizācija līdz pēdējām brīdim centīsies izvairīties no pasaules čempionāta atcelšanas.

Šobrīd visā pasaulē tiek pārcelti vai atcelti sporta pasākumi. Itālijā apturēti visi sporta turnīri, vairākas Eirokausu spēles tiks aizvadītas bez skatītājiem. Savukārt IIHF jau atcēla sieviešu pasaules čempionātu un vēl sešus turnīrus.

“Mēs sekojam situācijai. Pagaidām ir pārāk agri runāt par PČ atcelšanu. Es ceru, ka čempionāts tiks aizvadīts. Aprīļa vidus ir vēlākais laiks, kad tiks pieņemts lēmums,” teica Fāzels.

Iepriekš Krievijas medijos parādījās informācija, ka 2014. gada ziemas olimpisko spēļu mājiniece Soči būtu gatava uzņemt turnīru tajā gadījumā, ja tā aizvadīšana Šveicē nebūs iespējama koronavīrusa dēļ. IIHF viceprezidents Kalervo Kumola apstiprināja, ka šāds variants eksistēja.

“Mēs tiešām saņēmām piedāvājumus no Krievijas par PČ aizvadīšanu Sočos, bija arī variants ar Baltkrieviju. Tāpat izskatījām iespēju rīkot turnīru Somijā, taču negribam bojāt 2022. gada čempionātu, kas norisināsies jaunajā stadionā Tamperē. Tagad ideja ar pārcelšanu vairs netiek izskatīta. Esam sarunājuši, ka gala lēmuma pieņemšanas termiņš ir 20. aprīlis. Ceram, ka līdz šim datumam situācija uzlabosies,” teica funkcionārs.

PČ hokejā plānots aizvadīt no 8. līdz 24. maijam Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvijas izlasei grupu turnīrā paredzēti mači pret Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu.

IIHF viceprezidents: Neizskatām variantu ar pasaules čempionāta pārcelšanu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par