Indraša komandas biedrs par Covid-19: Ēdu boršču un viss ir normāli – ķermenis tiek dezinficēts

Andrejs Mironovs, sportazinas.com
Andrejs Mironovs | Foto: dynamo.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dynamo” spēlētājs  komentējis savu ikdienu koronavīrusa pandēmijas laikā.

“Šobrīd ar vecākiem esmu ārpus pilsētas. Šeit vienmēr ir ko darīt. Šodien uz grila cepām gaļu, bet vakar mēs vārījām plovu. Normāla dzīve!” apmierināts par šī brīža situāciju ir aizsargs.

Hokejists stāstīja arī par šī brīža trenēšanos: “Godīgi sakot nedēļas nogales pirmās dienas vienkārši atpūtāmies. Kad atgriezīšos Maskavā, tad došos uz mūsu bāzi Novogorskā, lai trenētos. Mūsu bāze nav slēgta. Tur mēs varam braukt slidot, kā arī, ja nepieciešams, izmantot trenažieru zāli. Lieliski sagatavošanās apstākļi! Viss ir pieejams, lai uzturētu sevi formā.”

“Nē, par vīrusu es neuztraucos. Dzīvoju, kā dzīvoju, viss ir labi. Ēdu boršču un viss ir normāli – ķermenis tiek dezinficēts. Vai mēs iepērkam griķus? Nē. Kāpēc? Mūsu bāzē ir arī citi produkti. Tāpēc es vispār nesatraucos par ēdienu,” attieksmi pret koronavīrusa izplatību komentēja Mironovs.

Šobrīd KHL izslēgšanas mači ir apturēti līdz 10. aprīlim. Rietumu konferences finālā bez cīņas iekļuvusi Sanktpēterburgas SKA, kas tajā spēkosies ar Maskavas CSKA vai Maskavas “Dynamo” dueļa uzvarētāju. Zīmīgi, ka “Dynamo” galvenais treneris  nemaz netic, ka ir nopietns globāls drauds. Tāpat “Dynamo” vienībā spēlē arī latviešu uzbrucējs Miks Indrašis.

Savukārt Austrumu finālā bez cīņas iekļuvusi Novosibirskas “Sibir”. Ja no dalības turnīrā atteiksies “Ak Bars”, tad “Sibir” pretiniece būs Ufas Salavat “Yulaev”.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 180 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām mūsu valstī vīrusa dēļ nav. Pasaules veselības organizācija (WHO) pavēstījusi, ka Eiropa šobrīd ir vīrusa epicentrs.

Savukārt Krievijā konstatēti 438 saslimšanas gadījumi. 19 cilvēki izārstējušies, bet viens miris.

Vissmagākā situācija ir Ķīnā un Itālijā. Ķīnā, kas ir vīrusa izcelsmes valsts, ir 81 093 saslimšanas un 3270 nāves gadījumi, kamēr Itālijā ir 59 138 saslimšanas un 5476 nāves gadījumi. Pasaules veselības organizācija (WHO) nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropa šobrīd ir vīrusa epicentrs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par