Indraša mamma par dēla līgumu okupantu līgā: Ja tagad spēka gados vari nopelnīt, kāpēc no tā visa atteikties?

05/07/2022 08:45
Miks Indrašis

Hokejista Mika Indraša mamma Indra sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” atklājusi, kāpēc, iespējams, spēlētājs pieņēmis lēmumu noslēgt sadarbību ar Krievijas komandu Maskavas “Spartak”.

Jau vēstīts, ka iepriekšējā nedēļā “Spartak” paziņoja par līguma noslēgšanu ar Indraši. LHF ģenerālsekretārs sarunā ar “Latvijas Televīziju” uzsvēra, ka, ja šis fakts apstiprināsies, tad izlases durvis Indrašim būs slēgtas. “Ja izskanējušais fakts rezultēsies ar reāliem darbiem, tad noteikti Mika dalība Latvijas izlasē nebūs pieļaujama. Šobrīd sporta likumā pieņemtās izmaiņas nenosaka termiņu, kurā šis noteikums ir spēkā, tāpēc šobrīd šis ir lēmums bez beigu datuma,” par Indraša nākotni izlasē sacīja Roberts Pļāvējs.

Tikmēr šo situāciju skaidrojusi Indraša māte. “Miks ir pieaudzis cilvēks un dara to, ko uzskata par nepieciešamu. Mēs ar dēlu par šo tēmu pat neuzsākam sarunas. Negribu prasīt, kāpēc tā, bija citi varianti vai nebija. Ja būtu, tad jau droši vien viņš izvēlētos tos citus, jo zinu Miku, zinu viņa patriotisko nostāju. Ir taču skaidrs, ka no latviešiem neviens to karu neatbalsta, visiem Krievija šobrīd riebjas. Bet ir jāsaprot viens – ja ar hokeju, kurā esi ieguldījis visu savu līdzšinējo dzīvi, tu tagad spēka gados vari nopelnīt, tad kāpēc no tā visa atteikties?”

“Viņš ignorē visus. Nekas nav līdz galam un oficiāli. Nav jau arī teikts, ka tas vispār notiks un viņš “Spartak” spēlēs. To nevar zināt, jo tikpat labi viņš uz turieni nemaz neaizbrauks,” paudusi Indra. “Ne jau aiz laba prāta viņš saņem visu šo šļuru uz galvas…”

“Ja būtu kāds cits, un citos sporta veidos taču ir latvieši, kuri spēlē Krievijā, tā brēka nebūtu tik liela. Bet tas ir Miks! Hokejā viņš būtībā ir nacionālais simbols, vismaz viens no simboliem. Jo cik viņu tur ir, kas izlasei nekad neatsaka… Tur jau tā lieta – viņi ir saskaitāmi uz vienas rokas pirkstiem,” izteikusies Indraša māte. “Jā, vienam no bērniem ir problēmas, un daudz naudas aiziet ārstēšanai… Un arī tas varētu būt viens no Mika iemesliem šādam lēmumam. Es negribu par to runāt, vienkārši gribu ieteikt: pirms brēcat – nodevējs, padomājiet!”

Indrašis beidzot runā: Agresora valstī nespēlēšu!

“Spartak” nāk klajā ar paziņojumu par Indraša līgumu

Pieslēgties

Dienas fokusā

Zemgale/LLU
12/08/2022 10:50

Oficiāli apstiprināta “Zemgales/LLU” dalība “Mestis”, pirmā spēle – septembra beigās

Jau no 2022./2023. gada sezonas Latvijas čempione HK “Zemgale/LLU” startēs Somijas otrajā spēcīgākajā hokeja līgā – “Mestis”, vēsta Latvijas hokeja federācija (LHF). Vienošanās starp “Zemgale/LLU” un Somijas Hokeja federāciju panākta…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām