Indrašis tiek pie punkta ceturtajā spēlē pēc kārtas

18/11/2019 20:32

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis ceturtajā spēlē pēc kārtas atzīmējies ar rezultativu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, palīdzot Maskavas “Dynamo” izbraukumā apspēlēt Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 6:4.

Pirms nedēļas abas komandas tikās Krievijas galvaspilsētā, toreiz uzvaru svinot viesiem ar 6:3. Šodien “Dynamo” revanšējās par neveiksmi, iemetot pretinieku vārtos sešas ripas. Rezultāts tika atklāts jau septītajā minūtē, kad Igors Poligalovs pēc Andrē Pētersona un Indraša piespēlēm panāca 1:0. Pirmais periods noslēdzās ar 2:1, savukārt nākamajās 20 minūtēs “Neftekhimik” vārtos ielidoja trīs ripas – vienādos sastāvos, vairākumā un mazākumā. Noslēdzošajā periodā mājinieki iemeta trīs vārtus, kas neglāba viņus no zaudējuma.

Indrašis laukumā pavadītajās 13:36 minūtēs atzīmējās izdarīja vienu piespēli, ka arī uzvarēja četrus iemetienus no 11. Šosezon latvietis laukumā gājis 22 spēlēs, kurās viņš guvis četrus vārtus un atdevis septiņas piespēles. Zīmīgi, ka uzbrucējs kļuvis rezultatīvs pēc spēlēšanas Latvijas izlases sastāvā pārbaudes turnīrā Liepājā, kad viņš trīs mačos atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un vienu piespēli. Pēc atgriešanās no valstsvienības 29 gadus vecais hokejists sakrājis četrus punktus tikpat spēlēs.

“Dynamo” tā bija trešā uzvara pēc kārtas, ar 37 punktiem 29 spēlēs latvieša pārstāvētā komanda ieņem trešo vietu Rietumu konferencē. Savukārt “Neftekhimik” vienība pēc desmit uzvaru sērijas piedzīvojusi trešo neveiksmi pēc kārtas un šobrīd atrodas sestajā vietā Austrumos ar 33 punktiem 31 mačā.

Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 4:1 pārspēja savu tuvāko konkurenti turnīra tabulā Ufas “Salavat Yulaev”. Ar vārtiem un piespēli atzīmējās uzbrucējs Sergejs Širokovs, savukārt aizsargs Vjačeslavs Voinovs divas reizes rezultatīvi asistēja saviem partneriem.

Līdz ar šo panākumu „Avangard” palielināja pārsvaru pār “Salavat Yulaev” līdz pieciem punktiem. Omskas klubs 29 mačos izcīnījis 40 punktus un ieņem otro pozīciju Austrumos.

Citā spēlē Čerepovecas “Severstal” pārtrauca desmit zaudējumu sēriju, papildlaikā apspēlējot Gagarina kausa čempionu Maskavas CSKA ar 2:1. Abus vārtus uzvarētāju labā guva uzbrucējs Dmitrijs Markovins. Par spīti neveiksmei, CSKA saglabāja pirmo vietu Rietumos ar 41 punktu 28 mačos. Savukārt pacēlās uz desmito pozīciju, nostumjot Rīgas “Dinamo” uz pēdējo vietu konferencē.