Indrašis turpina savu “karsto” sēriju un sekmē komandas uzvaru Vācijā

13/12/2022 23:22
Miks Indrašis

Latvijas hokejists Miks Indrašis šodien Vācijas hokeja līgā (DEL) palīdzēja Šveningeres “Wild Wings” ar 4:2 pārspēt Volfsburgas “Grizzly” komandu, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Panākumu kaldināja arī latviešu uzbrucējs, piedaloties uzvaru nesošajos vārtos. Indrašis atdeva rezultatīvu piespēli vācu uzbrucējam Aleksandram Karačunam, kurš panāca 3:2. Lai gan trešā perioda ietvaros izcēlās kautiņš, tas scenāriju nemainīja.

Indrašis laukumā pavadīja 17 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā viņš arī uzvarēja vienā iemetienā, spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietim šī bija trešā rezultatīvā spēle pēc kārtas. Iepriekšējās kārtas mačā viņš pret Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Izerlones “Roosters” guva vārtus, kamēr divus mačus atpakaļ viņš izcēlās ar precīzu metienu pret Ķelnes “Haie”. Šosezon kopumā uzbrucējam 18 (3+15) rezultativitātes punkti.