“Invictus Gaming” veic fantastisku atspēlēšanos no 0-2 un kļūst par pirmajiem “LAN” čempioniem gada periodā

04/04/2021 16:44

Šodien ar “Invictus Gaming” triumfu noslēdzās “ONE Esports Singapore Major 2021” “Dota 2” turnīrs. Šis bija pirmais LAN jeb klātienes turnīrs vairāk kā gadu ilgā periodā, pasaulē valodošās Covid-19 pandēmijas dēļ. Ķīnas komanda spēja atspēlēties no iedzinējiem sērijā 0-2 pret Ziemeļamerikas reģionu pārstāvošajiem “Evil Geniuses” un svinēt panākumu 3-2.

Šo var uzskatīt par savā ziņā pārsteigumu, jo pirms turnīra komanda neatradās pat pasules reitinga 10 labāko vienību starpā. Par uzvaru “Invictus Gaming” nopelnīja 200 tūkstošus ASV dolāru lielu naudas balvu. Turnīrā piedalījās arī igaunijas esporta superzvaigzne Klements “Puppey” Ivanovs, kurš kopā ar “Team Secret”, kas ir pasaules ranga līdervienība, palika ceturtajā vietā.

“Invictus Gaming” turnīru uzsāka ar izslēgšanas spēlēm, jo bija uzvarējusi Ķīnas kvalifikācijas turnīrā uz Singapūru. Pirmajā kārtā ar 2-1 viņiem izdevās paŗspēt vēl vienu komandu no Ķīnas “Vici Gaming”, tomēr otrajā kārtā piekāpās šīs dienas fināla pretiniekiem “Evil Geniuses” ar 0-2. Zaudētāju zarā vienība no sākuma ar 2-1 pārspēja “Thunder Predator”, bet tad ar 2-0 bija labāki par pasaules ranga līderiem “Team Secret”. Zaudētāju zara finālā “Invictus Gaming” tikās ar tā brīža pasaules otro spēcīgāko komandu, Ķīnas “PSG.LGD”, ko izdevās uzvarēt ar 2-1.

Lielajā finālā pretī stājās “Evil Geniuses”, kuri bija labāki savstarpējā duelī “play-off” otrajā kārtā. Spēle tika aizvadīta “BO5” formātā, labākiem esot tiem, kas pirmie gūs uzvaru trīs mačos. Spēles ievadā liels pārsvars piederēja ķīniešiem, tomēr viss apgriezās kājām gaisā pēc spēlētām 18 minūtēm, kad spēles grožus pārņēma Ziemeļamerikāņi, izcīnot panākumu un izvirzoties vadībā 1-0. Otrajā spēlē jau no paša sākuma krietni labāki bija “Evil Geniuses” vienība, novedot līdz panākumam un vadībai 2-0. Lai izcīnītu panākumu “Invictus Gaming” bija jāveic iespaidīga atspēlēšanās, uzvarot trīs dueļus pēc kārtas. Tas viņiem arī izdevās, pirmo panākumu gūstot spraigā cīņā gandrīz stundu garā spēlē. Arī turpinājumā sekoja ļoti saspringta cīņa, tomēr vēlreiz labāka bija Ķīnas vienība, panākot visu esporta fanu saldo ēdienu jeb izšķirošo piekto maču. Tajā šķita, ka pēc neveiksmes atguvušies ir “Evil Geniuses” spēlētāji, tomēr pretiniekiem izdevās mainīt spēles gaitu un paveikt atspēlēšanos, izcīnot uzvaru “ONE Esports Singapore Major 2021”.

Turnīra noslēgumā pirmās četras vietas ieņēma: “Invictus Gaming” (Ķīna), “Evil Geniuses” (Ziemeļamerika), “PSG.LGD” (Ķīna), “Team Secret” (Eiropa).

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….