Irbe atgriežas Latvijas hokejā

Latvijas hokeja čempionvienībai “Kurbads” pievienojies , kurš komandā atbildēs par vārtsargu sagatavošanu.

Jau iepriekš ziņojām, ka komandas dibinātājs Andis Pikāns sarunā ar sportazinas.com izteicās, ka ar bijušo Latvijas izlases vārtsargu notiek aktīvas pārrunas.

Šodien klubs paziņojis, ka Irbe oficiāli kļuvis par komandas vārtsargu treneri. Viņa pienākumos būs ne tikai darbs ar pirmās komandas vārtu vīriem- Uldi Čalpu, Guntaru Reisu un Nilu Grīnfogelu, bet arī bērnu un jauniešu komandu jaunajiem vārtsargiem.

Irbe pēc karjeras beigām strādāja kā vārtsargu treneris tādas Nacionālās hokeja līgas komandas kā Vašingtonas “Capitals” un Bufalo “Sabres”.

Tāpat kopā ar Irbi un HK “Kurbads”, sezonai Ziemeļamerikā gatavojas Kristers Gudļevskis, kurš nākošajā sezonā pārstāvēs Ņujorkas “Islanders” organizāciju.

“Kurbads” šefs par Irbes piesaistīšanu, sezonas budžetu un federācijas “darbu”

Informāc

Kā spēlētājs Irbe pasaules spēcīgākajā hokeja līgā aizvadījis 13 sezonas četru dažādu komandu sastāvā un 2002.gada sezonā spēlēja Stenlija kausa finālā Karolīnas “Hurricanes” rindās. Tāpat viņš divas reizes piedalījies Visu zvaigžņu spēlē.

Latvijas izlases sastāvā Irbe piedalījies deviņos pasaules čempionātos, spēlējot arī Soltleiksitijas un Turīnas Ziemas olimpiskajās spēlēs. Turīnā Irbe bija arī Latvijas olimpiskās komandas karognesējs atklāšanas ceremonijā. Tāpat viņš ir divkārtējs pasaules čempions un 1990.gada turnīra labākais vārtsargs. 2010.gadā Irbi uzņēma Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Slavas zālē.

Kā ziņots, šī gada pavasarī Latvijas čempionāta finālsērijā pret “Mogo” komandu “Kurbads” nokļuva iedzinējos ar rezultātu 0-3, tomēr spēja triumfēt nākamajos četros mačos, kas vienībai šogad ļaus debitēt IIHF Kontinentālajā kausā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par