“Islanders” nespēj gūt izšķirošo uzvaru, “Coyotes” vārtsargs “stāv uz galvas” panākumā pret Nešvilu (VIDEO)

06/08/2020 09:30

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās seši mači, no kuriem četri – “play-in” turnīra ietvaros.

Ņujorkas “Islanders” nespēja pielikt punktu sērijā pret Floridas “Panthers”, zaudējot ar 2:3. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 1:1, savukārt trešā perioda sākumā panteras aizvadīja ļoti labu nogriezni, kad 2:07 minūšu laikā pretinieku vārtos tika iemestas divas ripas. Jau spēlējot bez vārtsarga, “Islanders” samazināja rezultātu līdz 2:3. “Panthers” tā bija pirmā uzvara, rezultāts sērijā kļuvis 2-1.

Arizonas “Coyotes” pārliecinoši pieveica Nešvilas “Predators” ar 4:1. Arī šeit pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 1:1. Trešās trešdaļas astotajā minūtē uzvaras ripu iemeta Konors Garlands, līdz spēles beigām koijoti bija precīzi vēl divas reizes. Fantastisku sniegumu demonstrēja “Coyotes” vārtsargs Darsijs Kempers, kurš atvairīja 39 no 40 pretinieku metieniem. Rezultāts sērijā 2-1 Arizonas labā.

Vēl vienu rezultatīvu mača aizvadīja Čikāgas “Blackhawks” un Edmontonas “Oilers”, Kanādas klubam piedzīvojot zaudējumu ar 3:4. “Oilers” rindās ar 2+1 izcēlās Leons Draizaitls, bet pretinieku komandā divas ripas iemeta Džonatans Teivzs. Rezultāts sērijā kļuvis 2-1 par labu Čikāgai.

Savukārt t.s. “robin round” mačos Tampabejas “Lightning” ar 3:2 apspēlēja Bostonas “Bruins”, bet Kolorado “Avalanche” nepamanīja Dalasas “Stars” pretestību – 4:0.