Itālijas basketbola zvaigzne: Sajūtas ir kā filmā

Marko Belineli, sportazinas.com

Itālijas basketbola spīdeklis un Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Sanantonio “Spurs” veterāns paudis savas emocijas saistībā ar koronavīrusa Covid-19 pandēmiju.

Itālijā šobrīd koronavīrusa situācija ir dramatiska. Šajā valstī ir saslimuši 47 021 cilvēki, bet miruši 4032. Nevienā citā pasaules valstī nav reģistrēti tik daudz nāves gadījumi Covid-19 dēļ, pat ne vīrusa izcelsmes reģionā Ķīnā, kur ir 81 008 gadījumi, bet miruši 3255 cilvēki.

“Tas ir traki! Jūtos kā filmā,” medijam “USA Today” sacīja Belineli, kurš šobrīd atrodas Sanantonio. “Mana ģimene, kas atrodas Itālijā, ir drošībā un, paldies Dievam, viņiem viss ir kārtībā.”

Šobrīd Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktas ir teju visas pasaules sporta sacensības, ieskaitot tādus prestižus turnīrus kā NBA, Nacionālā hokeja līga () un UEFA Čempionu līga. Atcelts arī, piemēram, šogad paredzētais Eiropas čempionāts futbolā.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 124 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām šajā valstī vīrusa dēļ nav. Pasaules veselības organizācija (WHO) pavēstījusi, ka Eiropa šobrīd ir vīrusa epicentrs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par