Itālijas futbola komandas var ciest ievērojamus finansiālus zaudējumus

Milānas
Milānas "Inter" futbolisti | Foto: UEFA

Itālijas augstākās futbola līgas () klubi var ciest ievērojamus finansiālus zaudējumus koronavīrusa dēļ.

Sakarā ar vietējām un ārvalstu tiesībām pārraidīt Itālijas čempionāta visi klubi var zaudēt aptuveni 430 miljonus eiro, ja tie nepabeigs sezonu, ziņo “Football Italia”, atsaucoties uz “La Repubblica” aprēķiniem.

Ņemot vērā ienākumus mača dienās un ieņēmumus no atribūtikas pārdošanas šis skaitlis var pieaugt līdz aptuveni 700 miljoniem eiro. Ja sezona netiks pabeigta, klubi meklēs palīdzību no valdības un sporta ministrijas.

Oficiāli turnīrs ticis apturēts līdz aprīlim, bet, visticamāk, čempionāts atsāksies vēl vēlāk, vai arī netiks noslēgts.

Šobrīd koronavīrusa jeb Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktas ir teju visas pasaules sporta sacensības, ieskaitot tādus prestižus turnīrus kā , Nacionālā hokeja līga (NHL) un UEFA Čempionu līga. Visā pasaulē tiek atcelti ne tikai sporta notikumi, bet arī dažādi citi sabiedriski pasākumi, kā arī tiek slēgtas publiskas vietas, kā piemēram, fitnesa zāles.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 30 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām šajā valstī vīrusa dēļ nav.

Vissmagākā situācija ir Ķīnā un Itālijā. Ķīnā, kas ir vīrusa izcelsmes valsts, ir 80 995 saslimšanas un 3199 nāves gadījumi, kamēr Itālijā ir 24 747 saslimšanas un 1809 nāves gadījumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par