“My Fitness” uz nenoteiktu laiku slēdz visus sporta klubus Rīgā

15/03/2020 09:23
Nokopēts
My Fitness, www.sportazinas.com

Sporta klubs “My Fitness” pieņēmis lēmumu uz ārkārtējās situācijas periodu slēgt visus sporta klubus Rīgā, liecina uzņēmuma ieraksts sociālo tīklu vietnē “Facebook”.

Lēmums pieņemts, rūpējoties par saviem biedriem un iedzīvotājiem Latvijā. Sporta klubs savas durvis vērs vaļā brīdī, kad situācija valstī kļūs stabila un droša.

Uzņēmums informēja, ka visi spēkā esošie abonementi un periodu kartes tiks automātiski apstādinātas bez maksas.

Kā ziņots, Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē sestdien pieņemts lēmums valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas periodā sporta, izklaides, kultūras un citām atpūtas vietām darbu beigt līdz plkst.23.

Valdība lēma ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus.

Savukārt kultūras, izklaides, sporta un citu atpūtas vietu darba laiks ārkārtējās situācijas periodā drīkst būt ne ilgāks kā līdz plkst.23.

Iepriekš valdība jau noteica, ka, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, aizliegts līdz 14.aprīlim rīkot pasākumus, kuros pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku

Piektdien Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija bija pieņēmusi lēmumu, ka ārkārtas situācijas laikā Rīgā aizliegti visi publiskie pasākumi ārpus telpām neatkarīgi no dalībnieku skaita, tajā skaitā nevarēs notiks arī sapulces, gājieni un piketi.

Kā ziņots, pēdējā diennaktī Latvijā konstatēti vēl deviņi inficēšanās gadījumi ar Covid-19, tādējādi kopumā valstī reģistrēti 26 ar šo vīrusu saslimuši iedzīvotāji.

Piektdien visā Latvijā spēkā stājas ierobežojumi, kas saistīti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar Covid-19 izplatību un būs spēkā līdz 14.aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām