Izstāšanās no “play-off” netraucē – izlases aizsargs pagarina līgumu ar Čehijas klubu

24/03/2024 22:55
Ralfs Freibergs

Latvijas hokejists Ralfs Freibergs līdz nākamās sezonas beigām pagarinājis līgumu ar Čehijas ekstralīgas klubu Hradeckrāloves “Mountfield”, paziņojusi komanda.

32 gadus vecais aizsargs “Mountfield” vienībai pievienojās pirms šīs sezonas. Hradeckrāloves klubs tagad izmantojis līgumā iestrādāto opciju sadarbību turpināt uz vēl vienu gadu, neskatoties uz to, ka tikai vakar komanda izstājās no Čehijas līgas “play-off”, ceturtdaļfināla sērijā ar 1-4 atzīstot Pardubices “Dynamo” pārākumu.

“Ralfs visas sezonas garumā demonstrēja stabilu sniegumu, to apliecinot arī izslēgšanas spēlēs. Viņš ir kļuvis par svarīgu mūsu aizsardzības sastāvdaļu, tāpēc vienbalsīgi vienojāmies izmantot opciju un ar Ralfu pagarināt līgumu,” teica “Mountfield” ģenerālmenedžeris Alešs Knomīčeks.

Freibergs šosezon 52 pamatturnīra spēlēs izcēlās ar deviņiem (1+8) rezultativitātes punktiem, 22 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -2. Tikmēr astoņos “play-off” dueļos viņa rēķinā divi vārti, astoņas soda minūtes un pozitīvs +/- rādītājs +4.

Freibergs savas karjeras pēdējās sešas no septiņām sezonām ir spēlējis Čehijā, iepriekš pārstāvot Zlīnas “Berani”, Brno “Kometa”, Tršinecas “Ocelari” un Litvīnovas “Verva” vienības. Pēc atgriešanās Eiropā, Freibergs pārstāvēja Rīgas “Dinamo” 2016./2017., kā arī 2021./2022. gada sezonā. Viņa otrais piegājiens Latvijā noslēdzās priekšlaicīgi, jo šo sezonu aizsargs pabeidza Vācijas līgas klubā Īzerlonas “Roosters”.