Jānis Baumanis gaidāmajā rallijkrosa sezonā startēs Štola vadītajā STARD vienībā

Jānis Baumanis
Jānis Baumanis "SuperCar" klase STARD - Sportazinas.com

Rīga, 21.febr., LETA. Viens no vadošajiem Latvijas rallijkrosa braucējiem nākamajā sezonā pasaules čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē startēs pazīstamā austrieša Manfrēda Štola vadītajā komandā (“”), otrdien paziņoja latvietis.

Baumanis brauks ar “Ford Fiesta” spēkratu un viņa komandas biedrs arī nākamajā sezonā būs krievu rallijkrosa braucējs Timurs Timerzjanovs.

Iepriekšējā sezonā Baumanis aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē, pārstāvot “Austria” vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Kā aģentūrai LETA atklāja Baumanis, “Austria” vienība piedāvājusi turpināt sadarbību arī uz šo sezonu, taču, vēloties tikt pie lielākām iespējām cīnīties par labākiem rezultātiem, latvietis izvēlējās doties citu ceļu.

Štols pirms diviem gadiem kopā ar Maksu Puheru izveidoja “Austria” vienību, 2015.gada sezonas pēdējā posmā tā gada Eiropas čempionam “Super 1600” klasē Baumanim iedodot iespēju piedalīties sacensībās “SuperCar” klasē. Baumanis šajā posmā izcīnīja ceturto vietu, bet nākamajā gadā viņš jau pilnu sezonu aizvadīja “Austria” vienībā.

Tikmēr Štols pirms pērnās sezonas aizgāja no “Austria” vienības, taču aktīvi turpināja darboties autobūvē, kā arī uzturēja kontaktus ar Baumaņu ģimeni.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs nākamo sezonu pavadīs EKS vienībā, kas pērn triumfēja pasaules čempionātā.

EKS komanda brauks ar “Audi S1 EKS RX” “SuperCar” klases automašīnām un kopā ar Nitišu sacensībās piedalīsies arī 2016.gada pasaules čempions un komandas īpašnieks Matīass Ēkstrems, kā arī soms Tomass Heikinens.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par