Jānis Baumanis neturpinās sadarbību ar “Austria” komandu un brauks citā PČ rallijkrosa vienībā

Jānis Baumanis Rallijkross - Sportazinas.com
Jānis Baumanis Rallijkross - Sportazinas.com

Rīga, 7.febr., LETA. Viens no vadošajiem Latvijas rallijkrosa braucējiem neturpinās sadarbību ar pērn pārstāvēto “” komandu un karjeru turpinās citā pasaules čempionāta vienībā, aģentūrai LETA atklāja latviešu sportists.

Iepriekšējā sezonā Baumanis aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “” klasē. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

“Par savu sniegumu aizvadītajā sezonā biju ļoti priecīgs. Izdarīju vairāk, nekā no manis prasīja. Uzlaboju savu braukšanu un stabilitāti, bet sākumā mērķis bija ielauzties kopvērtējuma divpadsmitniekā, taču beigās izdevās vēl labāk” pauda Baumanis. “Bija labs sniegums. Kas zina, kāds būtu rezultāts, ja nebūtu piemeklējušas tehniskas ķibeles.”

Iepriekšējā sezonā Baumani tehniskas problēmas piemeklēja regulāri, tostarp posmā Rīgā, kur viņš aizkļuva līdz pusfinālam, taču bija spiests izstāties. Latviešu autosportists izteicās, ka jau ar sezonas sākumu “Austria” komandas automašīnai bijušas problēmas ar stūres iekārtu, kas sezonas gaitā tā arī netika novērstas.

“Bija lietas, ko komanda no savas puses neizdarīja. Tā man bija ļoti laba mācību sezona. Auto pats par sevi bija ļoti labs, tomēr regulāri bija tehniskas problēmas. Tā pati stūres iekārta, ko vajadzēja novērst jau pirms sezonas sākuma, taču tas netika izdarīts pat sezonas laikā,” uzsvēra Baumanis.

“Austria” vienība piedāvājusi Baumanim turpināt sadarbību arī uz šo sezonu, taču, vēloties tikt pie lielākām iespējām cīnīties par labākiem rezultātiem, latvietis izvēlējās doties citu ceļu. Nesen šī vienība papildināja sastāvu ar pieredzējušo vācieti Timo Šaideru, kurš ir divkārtējais DTM salonmašīnu čempions un iepriekšējā sezonā bija Reina Nitiša aizstājējs “All-Inkl.com” komandā.

“Gatavojos pilnai pasaules čempionāta sezonai, bet šobrīd neko nevēlos teikt. Viss jau ir skaidrs, taču tas ir mazs noslēpums,” sacīja Baumanis, piebilstot, ka jaunā komanda ir atrasta, taču oficiāla informācija varētu būt pēc divām trim nedēļām.

Tikmēr vēl nav skaidrības, ko jaunajā sezonā darīs Nitišs. Aizvadīto sezonu viņš iesāka “All-Inkl.com” komandā, taču neveiksmīgu rezultātu dēļ to atstāja un gadu noslēdza “Olsbergs MSE” vienībā, kur bija braucis jau iepriekš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par