Jaunā “CS:GO” sezona sākas bez pārsteigumiem

20/01/2021 11:16

Vakar ar divām spēlēm “BLAST Premier Global Final 2020” turnīrā, sākās jaunā “CS:GO” sezona. Turnīra ievads norisinājās bez pārsteigumiem, jo pirmajā spēlē “Astralis” vienība ar rezultātu 2-1 sērijā pieveica “Evil Geniuses”, bet otrajā mačā “G2 Esports” arī ar 2-1 uzvarēja “FURIA”.

Turnīra atklāšanas spēlē tikās pasaules ranga līderi no Dānijas “Astralis”, kuriem pretim stājās komanda no ASV – “Evil Geniuses”. Par jaunās sezonas atklājošo karti kļuva “Inferno”, kuru veiksmīgi iesāka ASV vienība, izvirzoties vadībā 7:2. Tomēr pirmā puslaika otro pusi veiksmīgāk aizvadīja ranga līderi, uzvarot sešus raundus pēc kārtas, puslaiku noslēdzot 8:7 vadībā. Līdzīgi kā pirmajā puslaikā, veiksmīgāk spēles otro daļu iesāka “Evil Geniuses”, tomēr dāņi neļāva atslābt, nodrošinot ļoti interesantu pirmās kartes noslēgumu. Rezultātam vēstot 14:14, lieliskus pēdējos divus raundus izdevās noospēlēt ASV pārstāvošajai vienībai, pirmo karti uzvarot 16:14. Lielisku sniegumu “Inferno” demonstrēja “Evil Geniuses” bulgārs Cvetelins “CeRq” Dimitrovs, kuram 24 nogalināti pretinieki un 14 nāves.

“Overpass”, kas bija spēles otrā karte, “Astralis” vienībai bija nepieciešama uzvara, lai nodrošinātu trešo karti un jau pirmajā spēlē nepiedzīvotu zaudējumu. Tas arī Dānijas komandai izdevās nevainojami, bez liekas piepūles izcīnot uzvaru 16:8, panākot neizšķirtu sērijā 1-1. Par galveno uzvaras veicinātāju kartē kļuva Andreas “Xyp9x” Hojslets, kuram 24 reizes izdevās nogalināt pretiniekus, pašam nomirstot 12 reizes.

Arī trešajā kartē ASV komanda nespēja izrādīt sīvu pretestību pasaules līdervienībai. Pēc lieliska 4:0 sākuma, “Evil Geniuses” nespēja turpināt iesākto, ļaujot dāņiem izcīnīt uzvaru 11 raundos pēc kārtas, puslaikam noslēdzoties 11:4 “Astralis” labā. Otrais puslaiks kļuva par formalitāti, kurā “Astralis” nepieļāva vaļības, karti noslēdzot 16:6 savā labā, izcīnot uzvaru sezonas atklāšanas spēlē ar rezultātu 2-1. Par labāko uzvarētājiem kļuva “Xyp9x”, kuram sērijā 55 nogalināti pretinieki, 39 nāves un kopējais reitings 1.26, bet ASV vienības rindās labākais bija bulgārs “CeRq”, kuram 47 nonāvēti pretspēlētāji, 45 nāves un reitings 1.01.

Otrajā spēlē tikās Eiropas komanda “G2 Esports” un “FURIA” no Brazīlijas. Arī šajā spēlē, lai noskaidrotu spēcīgāko komandu bija nepieciešamas trīs kartes.

Pirmā karte, gluži kā turnīra pirmajā spēlē, tika izvēlēta “Inferno”. Pirmais puslaiks abu komandu izpildījumā bija ļoti līdzīgs, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 8:7 “FURIA” labā. Otrajā puslaikā lielisku spēli demonstrēja “G2 Esports”, izcīnot uzvaru kartē ar rezultātu 16:12.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa abu komandu izpildījumā. Pēc puslaika ar 8:7 vadībā atradās “G2 Esports” un arī bija ļoti tuvu, lai izcīnītu uzvaru visā spēlē jau divās kartēs, tomēr pie rezultātta 14:13 lielisku cīņassparu parādīja brazīļi, svinot panākumu otrajā kartē ar rezultātu 16:14.

Trešā, izšķirošā spēles karte bija “Nuke”. Jau trešo karti pēc kārtas pirmajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās iegūt pārliecinošu pārsvaru un tas noslēdzās ar 8:7 vēlreiz “G2 Esports” labā. Neskatoties uz uzvarām otrā puslaika pirmajos divos raundos, Brazīlijas komanda nespēja izrādīt pretestību saviem oponentiem, ļaujot Eiropas vienībai izcīnīt uzvaru 16:10, kā arī spēlē 2-1.

Lielisku spēli aizvadīja par 2020. gada ceturto labāko spēlētāju nosauktais bosnietis Nikolā “NiKo” Kovāčs, kuram izdevās 70 reizes neitralizēt pretiniekus, pats nomira 50 reizes un ieguva reitingu 1.31. Zaudētājiem veiksmīgākais bija Juri “yuurih” Santos, kuram 61 nogalināts pretinieks, 58 nāves un 1.14 reitings. Jāpiebilst, ka veiksmīgu debiju aizvadīja arī “FURIA” jaunpienācējs Lukas “honda” Kano, kuram izdevās 3 raundos iegūt “Ace”, kas nozīmē nogalināt visus piecus pretiniekus raundā vienam pašam.

Šodien “BLAST Premier Global Final 2020” tiks aizvadītas trīs spēles. 14:30 “Vitality” spēkosies ar “Complexity”, 17:30 “Natus Vincere” tiksies ar “Liquid”, kuru sastāvā debiju piedzīvos brazīlis Gabriels “FalleN” Toledo, bet 20:30 zaudētāju zarā tiksies “Evil Geniuses” un “FURIA”. Visas spēles angļu valodā vērojamas “BLAST Premier” “Twitch” kontā  un “Youtube” kontā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….