“Jazz” basketbolisti bija noguruši no Gobēra jau pirms viņa inficēšanās ar Covid-19

Rūdijs Gobērs, sportazinas.com
Donovans Mičels un Rūdijs Gobērs | Foto: Jūtas "Jazz"

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Jūtas “Jazz” basketbolistiem sezonas laikā bija uzkrājušās pretenzijas pret savu komandas biedru Rūdiju Gobēru, apgalvo “The Athletic”. Situāciju krietni pasliktināja franču spēlētāja uzvedība liktenīgajā preses konferencē, pēc kuras viņam konstatēja inficēšanos ar koronavirusu Covid-19.

Jau vēstīts, ka Gobērs bija pirmais NBA spēlētājs, kurš saslima ar koronavīrusu Covid-19, tomēr ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

Pēc tam ar Covid-19 saslima arī “Jazz” līderis Donovans Mičels, kurš bija pamatīgi vīlies Gobēra darbībās. Franču centrs gan vēlāk publiski atvainojās, taču abu “Jazz” līderu starpā tik un tā kādu laiku bija visai sliktas attiecības.

“The Athletic” žurnālist Deivids Oldridžs raksta, ka pirms šīs situācijas Gobēram bija domstarpības ar komandu un spēlētāji bija noguruši no viņa. “Nevar teikt, ka “Jazz” aktīvi mēģināja aizmainīt Gobēru vai tikt no viņa vaļā citā veidā, taču viņš ir daudz pieejamāks, nekā varētu būt šāda līmeņa spēlētājs, kurš ir 2019. gada labākais aizsardzības spēlētājs. Es nebrīnīšos, ja pēc sezonas viņš pametīs komandu.”

Iepriekš parādījās runas par to, ka Gobērs vai Mičels varētu tikt aizmainīts uz citu komandu, lai nesaasinātu konfliktu. Tomēr cits “The Athletic” apskatnieks Tonijs Džonss šo informāciju noraidīja.

Mičels līdz sezonas pārtraukumam bija labākais “Jazz” punktu guvējs ar vidēji 24,2 punktiem, kamēr Gobērs bija iekrājis 15,1 punktu un 13,7 atlēkušās bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par