“Jazz” basketbolists nemanāmi piedalās pretinieku spēles plāna apspriešanā (VIDEO)

06/08/2020 11:57

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Jūtas “Jazz” basketbolists Džo Inglss atrada veidu, kā uzzināt Memfisas “Grizzlies” spēles plānu turpmākajām minūtēm. Spēlētājs nemanāmi pievienojās pretinieku komandai laikā, kad tās basketbolisti pauzes laikā apsprieda taktiku.

Epizode norisinājās trešajā ceturtdaļā, kad rezultāts bija 82:77 par labu “Jazz”. Memfisas piecinieks sanāca kopā un nemaz nepamanīja, ka viņiem pievienojies arī pretinieku komandas pārstāvis Inglss. Amerikānis uzlika rokas uz pleciem blakus esošiem “Grizzlies” basketbolistiem un klausījās, par ko tiek runāts.

“Jazz” svinēja uzvaru ar 124:115, bet Iglss kļuva par Jūtas rezultatīvāko basketbolistu. Viņa kontā 25 punkti, četras atlēkušās bumbas un piecas piespēles. Sezonas laikā 32 gadus vecais spēlētājs laukumā devies 68 spēlēs, kurās izcēlies ar caurmērā 9,9 punktiem, 3,9 atlēkušajām bumbām un 5,1 piespēli.

Ar 43 uzvarām 68 mačos “Jazz” ieņem ceturto vietu Rietumos, komanda jau garantējusi sev dalību izslēgšanas mačos. Pēc NBA čempionāta atsākšanas Jūtas kluba kontā ir divas uzvaras un divi zaudējumi.

Savukārt “Grizzlies” vienībai tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un komanda vairs nevar būt tik droša par iekļūšanu “play-off” turnīrā.