“Jets” atspēlē četru vārtu deficītu, “Capitals” otrais panākums

05/10/2019 10:07

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās piecas spēles. Vienā no tām Vinipegas “Jets” nonāca iedzinējos pret Ņūdžersijas “Devils” ar 0:4, beigās svinot uzvaru ar 5:4.

Pirmos vārtus savā debijas spēlē NHL guva bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA līderis Ņikita Gusevs, kurš atklāja rezultātu pirmā perioda beigās. Viņa komandas biedri palielināja “Devils” pārsvaru līdz četriem vārtiem. Otrā perioda izskaņā aizsargs Dmitrijs Kuļikovs guva Vinipegas pirmos vārtus, bet trešajā trešdaļā “Jets” spēlētāji Džeks Roslovičs, Metjū Pero un Nils Pions panāca 4:4.

Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu, papildlaikā vārti netika gūti un mača uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tās sākumā Gusevs realizēja savu mēģinājumu, taču viņš palika par vienīgo “Devils” hokejistu, kurš iemeta bullīti. “Jets” rindās to izdarīja divi hokejisti – Kails Konors un Bleiks Vīlerss, līdz ar ko Vinipega svinēja uzvaru ar 5:4.

Vegasas “Golden Knights” ar 5:1 sagrāva Sanhosē “Sharks” – 5:1. Uzvarētāju vārtsargs Marks Andrē Flerī aizvadīja savu 800. spēli NHL regulārajos turnīros, atvairot 34 no 35 metieniem. Kopā ar viņu komandas panākumu kaldināja uzbrucējs Tomašs Noseks, kurš guva divus vārtus un izdarīja vienu piespēli.

Otro panākumu divās spēlēs izcīnīja 2018. gada Stenlija kausa čempione Vašingtonas “Capitals”, kas pieveica Ņujorkas “Islanders” ar 2:1. Uzvaras vārti Timotija Ošī kontā. Savukārt Prāgā Čikāgas “Blackhawks” par spīti Patrika Keina vārtiem un divām piespēlēm ar 3:4 zaudēja Filadelfijas “Flyers”, kuras labā divus vārtus guva Treviss Koneknijs.

Merzļikina konkurents sezonu sāk ar neveiksmi pret “Maple Leafs” (VIDEO)