Jevpalovam desmitie vārti šosezon AHL un filigrāna “bullīša” mēģinājums (VIDEO)

17/03/2019 08:40

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt zaudējumu rezultatīvā mačā piedzīvoja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket”, kas izbraukumā ar rezultātu 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:0, 0:1) soda metienu sērijā piekāpās Belevillas “Senators” vienībai.

24 gadus vecais Jevpalovs šajā spēlē atzīmējās ar savu desmito vārtu guvumu šosezon, kad uzbrucējs 19 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu 5:5. Sekojošajā pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet “bullīšu” sērijā Ņikita izpildīja “Rocket” komandas pēdējo, trešo metienu, kas izrādījās neprecīzs, tādējādi uzvaru svinot “Senators”.

Jevpalovs kopumā šosezon 57 mačos iekrājis 19 (10+9) rezultativitātes punktus, kā arī 24 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

“Rocket” vienība ar 63 punktiem 64 cīņās AHL Ziemeļu divīzijā ieņem priekšpēdējo, septīto vietu. Līdzīgas sekmes arī Austrumu konferences kopvērtējumā – 15. pozīcija 16 komandu konkurencē.

Tikmēr ECHL turnīrā ar saviem 16. vārtiem šosezon izcēlās Renārs Krastenbergs, bet viņa pārstāvētā Vīlingas “Nailers” viesos ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās Toledo “Walleye”. 21 gadu vecais uzbrucējs ar precīzu raidījumu izcēlās pirmā perioda 15. minūte, tobrīd panākot neizšķirtu 1:1.

Krastenberga rēķinā šosezon kopumā 54 mačos 16 vārti, 23 rezultatīvas piespēles, 41 soda minūte un lietderība -14.

“Nailers” ar 64 punktiem 63 cīņā ECHL rietumos ieņem devīto vietu.