Jonass ieņem piekto vietu pasaules motokrosa čempionāta posma kvalifikācijā

07/05/2022 19:58
Pauls Jonass

Latvijas sportists Pauls Jonass sestdien Itālijas pilsētā Madžorā ieņēma piekto vietu pasaules motokrosa čempionāta posma – Itālijas Lielās balvas – kvalifikācijā. MXGP klases brīvajos treniņbraucienos Jonass ieņēma septīto vietu, bet otrajos treniņbraucienos jau finišēja trešajā vietā.

Kvalifikācijas braucienā Jonass nemainīgi atradās piektajā vietā, uzvarētājam Maksimam Reno no Francijas piekāpjoties 15,912 sekundes. Otrais bija slovēnis Tims Gajsers, kurš francūzim piekāpās 0,916 sekundes, bet trešais 3,237 sekundes aiz Reno – šveicietis Džeremijs Zēvers.

Kopvērtējumā pēc sešiem posmiem līderis ar 286 punktiem ir Gajsers, kurš uzvarējis piecos no sešiem šīs sezonas posmiem. Otrajā pozīcijā atrodas spānis Horhe Prado ar 220 punktiem, bet trešais ar 215 punktiem ir francūzis Maksims Reno. Jonass ar 120 punktiem ierindojas desmitajā vietā. Sacensību abi braucieni notiks svētdien. Šosezon pasaules čempionātā paredzēti 20 posmi.