Jonass nefinišē Čehijas “Grand Prix” otrajā braucienā

17/07/2022 19:07
Pauls Jonass

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien pasaules čempionāta 13.posma – Čehijas “Grand Prix” – otrajā braucienā izstājās no sacensībām. Sestdien notikušajā kvalifikācijas braucienā Jonass izcīnīja piekto vietu, bet pirmajā braucienā pēc neveiksmīga kritiena netālu no starta ieņēma 12.vietu.

Arī otrā brauciena ievadā Jonass piedzīvoja kritienu un pēc tam izstājās. Otrajā braucienā ātrākais bija francūzis Maksims Reno, kamēr otro vietu ieņēma Žeremī Sīvers no Šveices, un labāko trijnieku noslēdza slovēnis Tims Gajsers.

Posmā uzvaru ar 47 punktiem izcīnīja Sīvers, kuram ar 45 punktiem sekoja Reno, bet trešais ar 42 punktiem bija Gajsers. Jonass pirmajā braucienā nopelnīja deviņus punktus, kas ļāva posmu noslēgt 16.pozīcijā.

Kopvērtējumā pēc 13 posmiem pārliecinoši līderis joprojām ir Gajsers, kurš ir sakrājis 577 punktus. Otrajā vietā ar 452 punktiem atrodas Sīvers, kamēr spānim Horhem Prado ir 442 punkti. Jonass ar 287 punktiem ieņem septīto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā paredzēti 20 posmi. Jau ziņots, ka šajā pašā trasē par Eiropas čempionu divtaktu motoru (EMX2T) klasē kļuva Toms Macuks.