Jonass Spānijas MXGP kvalifikācijā paliek soļa attālumā no TOP 10

23/03/2024 19:29
Pauls Jonass

Latvijas motosportists Pauls Jonass sestdien Spānijā pasaules motokrosa čempionāta posma – Spānijas “Grand Prix” – kvalifikācijā sasniedza 11. ātrāko laiku MXGP klases sacensībās.

“Standing Construct Honda” braucējs Jonass kvalifikāciju sāka 12.vietā. Trešajā aplī viņš atkāpās vietu zemāk, bet ceturtajā atguva 12.pozīciju, septītajā aplī pakāpjoties vietu augstāk un finišējot 11.vietā.

Ātrākais kvalifikācijā bija spānis Horhe Prado (“GasGas”), kurš par 13,320 sekundēm apsteidza slovēni Timu Gajseru (“Honda”) un par 16,278 sekundēm – francūzi Maksimu Reno (“Yamaha”).

Spānijas “Grand Prix” sacensību braucieni notiks svētdien plkst. 14:15 un 17:10 pēc Latvijas laika. Jāatgādina, ka Jonass sezonas pirmajā posmā Argentīnā izcīnīja ceturto vietu.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja Prado, aiz sevis atstājot Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.