“Jūtūberis” Pols nokautē Askrenu, zaudētājs atvainojas pasaulei (VIDEO)

18/04/2021 13:35

Aizvadītajā naktī Atlantā norisinājās boksa vakars, kura galvenajā cīņā blogeris Džeiks Pols nokautēja kādreizējo “Bellator” un “One Welterweight” čempionu Benu Askrenu.

Ciņa notika pēc boksa noteikumiem un paredzēja astoņus raundus pa divām minūtēm. Tiesa, viss noslēdzās krietni ātrāk, jo jau pirmajā raundā Pols ar stipru sitienu nogāza savu pretinieku. Lai arī Askrens piecēlās, tiesnesis pieņēma lēmumu apturēt dueli un piešķirt uzvaru Polam.

“Pasaule, atvaino,” pēc mača teica Askrens, kuram tā bija pirmā cīņa profesionālajā boksā. Iepriekš amerikānis piedalījās jauktās cīņas mākslas pasākumos, tiekot pie 19 panākumiem 21 duelī.

24 gadus vecais Pols ir zināms kā “Youtube” blogeris, kurš 2020. gadā nolēma uzsākt karjeru boksā. Savā pirmajā cīņā viņš nokautēja citu blogeri “AnEsonGib”, turpinājumā cīnījās pret kādreizējo vairāku Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursu čempionu Neitu Robinsonu. Cīņa noslēdzās otrajā raundā, jo Pols visai brutāli nokautēja Robinsonu. Uzvara pret Askrenu kļuva par Pola trešo panākumu pēc kārtas.

“Tas ir trakākais moments manā dzīvē. Es jums teicu, ka izdarīšu to pirmajā raundā. Teicu jums, ka esmu īsts cīkstonis. Nezinu, cik reizes man vēl jāpierāda, ka tā arī ir, “uzvaru komentēja blogeris.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…