“Jūtūberis” Pols nokautē Askrenu, zaudētājs atvainojas pasaulei (VIDEO)

18/04/2021 13:35

Aizvadītajā naktī Atlantā norisinājās boksa vakars, kura galvenajā cīņā blogeris Džeiks Pols nokautēja kādreizējo “Bellator” un “One Welterweight” čempionu Benu Askrenu.

Ciņa notika pēc boksa noteikumiem un paredzēja astoņus raundus pa divām minūtēm. Tiesa, viss noslēdzās krietni ātrāk, jo jau pirmajā raundā Pols ar stipru sitienu nogāza savu pretinieku. Lai arī Askrens piecēlās, tiesnesis pieņēma lēmumu apturēt dueli un piešķirt uzvaru Polam.

“Pasaule, atvaino,” pēc mača teica Askrens, kuram tā bija pirmā cīņa profesionālajā boksā. Iepriekš amerikānis piedalījās jauktās cīņas mākslas pasākumos, tiekot pie 19 panākumiem 21 duelī.

24 gadus vecais Pols ir zināms kā “Youtube” blogeris, kurš 2020. gadā nolēma uzsākt karjeru boksā. Savā pirmajā cīņā viņš nokautēja citu blogeri “AnEsonGib”, turpinājumā cīnījās pret kādreizējo vairāku Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursu čempionu Neitu Robinsonu. Cīņa noslēdzās otrajā raundā, jo Pols visai brutāli nokautēja Robinsonu. Uzvara pret Askrenu kļuva par Pola trešo panākumu pēc kārtas.

“Tas ir trakākais moments manā dzīvē. Es jums teicu, ka izdarīšu to pirmajā raundā. Teicu jums, ka esmu īsts cīkstonis. Nezinu, cik reizes man vēl jāpierāda, ka tā arī ir, “uzvaru komentēja blogeris.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
24/10/2021 07:24

Porziņģim “double-double”, Dalasa izcīna pirmo uzvaru šosezon (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks”, kuru pārstāv Kristaps Porziņģis, izcīnīja pirmo uzvaru šosezon, ar 103:95 pārspējot Toronto “Raptors”. Līdz pat trešās trešdaļas vidum Dalasa atradās iedzinējos,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…