Kad vecums nav šķērslis – NFL superzvaigzne Breidijs tiek pie jaunas komandas un 30 miljoniem sezonā

18/03/2020 10:32

Amerikāņu futbola (NFL) superzvaigzne Toms Breidijs karjeru turpinās Tampabejas “Buccaneers” komandā, informē Ziemeļamerikas mediji.

Breidijs otrdien paziņoja, ka pametīs Jaunanglijas “Patriots” komandu, kurā aizvadīja savu līdzšinējo karjeru.

42 gadus vecais sportists pirmo reizi karjerā kļūs par brīvo aģentu. Kā informē “The Washington Post”, Breidijs ar “Buccaneers” parakstīs līgumu par 30 miljoniem ASV dolāru sezonā.

Līgumi oficiāli nevar tikt parakstīti ātrāk par trešdienas pēcpusdienu pēc vietējā laika.

“Buccaneers” komanda iepriekšējā sezonā NFC Dienvidu divīzijā ieņēma trešo vietu. Tampas komanda “play-off” nav spēlējusi kopš 2007.gada.

Breidijs ar “Patriots” komandu spēlēja deviņos “Super Bowl” mačos un sešas reizes kļuva par čempionu, četrās no tām tiekot atzītam par vērtīgāko spēlētāju. Savukārt trīs reizes viņš tika novērtēts kā līgas MVP.

“Patriots” Breidiju izraudzījās 2000.gada NFL drafta sestajā kārtā ar kopējo 199.numuru un sekojošajā sezonā viņš debitēja līgā. Karjeru Breidijs uzsāka kā komandas ceturtais saspēles vadītājs, bet jau nākamajā sezonā viņš kļuva par līderi savā pozīcijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…