Kādreizējais NBA čempions: Kairijs, Lebrons un Luka? Tas pat nestrādā uz papīra

06/06/2023 19:06
Nokopēts
Brendans Heivuds

2011. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Brendans Heivuds “NBA TV” raidījumā izteicis savas domas par iespējamo Lebrona Džeimsa ierašanos Dalasas “Mavericks” vienībā.

Jau vēstīts, ka “Mavericks” spēlētājs Kairijs Ērvings sazinājies ar Losandželosas “Lakers” zvaigzni Lebronu Džeimsu, lai noskaidrotu, vai Džeimss būtu gatavs pievienoties “Mavericks” sastāvam. Jāatgādina gan, ka pats Ērvings šajā starpsezonā būs neierobežoti brīvais aģents, bet 38 gadus vecajam Džeimsam līguma palikuši divi gadi par 97 miljoniem ASV dolāru, bet pēdējais gads ir ar spēlētāja opciju.

“Kairijs, Lebrons un Luka? Trīs ar bumbu spēlējoši basketbolisti? Kurš no viņiem spēlēs aizsardzībā? NBA ir vajadzīgs arī spēlēt aizsardzībā. Es šaubos, ka tas notiks. Tas pat nestrādā uz papīra. Nesaprotu, kā tāda komanda varētu strādāt un uzskatu, ka tā nav laba ideja,” izteicies Heivuds.

Tikmēr apskatnieks Kriss Heinss norādījis, ka “Mavericks” jau aizvadītās sezonas laikā sāka gatavot piedāvājumu “Lakers”, lai iegūtu Lebornu. Taču tad “Lakers” veica nepieciešamos maiņas darījumus, lai uzlabotu savu turpmāko sezonu.

Avoti: Ērvings sazinājies ar Lebronu, lai noskaidrotu, vai viņš ir gatavs ierasties “Mavs”

Komentāri - 1

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām