Kādreizējais PSG direktors: Pienācis laiks Mbapē doties prom – tas klubam nāks par labu

10/07/2023 15:24
Nokopēts
Kilians Mbapē

Kādreizējais Francijas futbola kluba Parīzes “Saint-Germain” sporta direktors Leonardu sarunā ar laikrakstu “L’Equipe” paudis savu nostāju par komandas superzvaigzni Kilianu Mbapē.

PSG aizvadītajā sezonā kārtējo reizi kļuva par Francijas čempioniem, bet UEFA Čempionu līgā atkal izstājās astotdaļfinālā, taču straujākie pavērsieni notikuši pēc sezonas beigām ārpus laukuma. Komandu jau atstājis Lionels Mesi, kā arī kārtējās nesaskaņās ar kluba vadību nonācis Mbapē – zvaigžņotais uzbrucējs informēja komandu, ka pēc sava pašreizējā līguma beigām 2024. gadā neplāno turpināt sadarbību.

Medijos jau vairākkārt klajā nākušas baumas, ka futbolists nemaz nevēlas spēlēt Francijā. Tas apnicis arī savulaik PSG komandā strādājušajam Leonardu. “Lai vai kā, bet ir pienācis laiks Mbapē doties prom – tas PSG nāks par labu. Parīzes “Saint-Germain” pastāvēja pirms Kiliana Mbapē un pastāvēs arī pēc viņa. Viņš Parīzē ir bijis sešus gadus, un šo sešu sezonu laikā pieci dažādi klubi ir uzvarējuši Čempionu līgā. Tas nozīmē, ka bez viņa ir pilnīgi iespējams uzvarēt šajās sacensībās,” skarbs bija Leonardu.

Kādreizējais PSG sporta direktors, kurš klubā strādāja no 2019. līdz 2022. gada maijam, tāpat kritizēja Mbapē līdera spējas. “Ar savu uzvedību pēdējo divu gadu laikā Mbapē ir parādījis, ka viņš vēl nav spēlētājs, kas spēj vadīt komandu,” turpināja Leonardu. “Viņš ir lielisks spēlētājs, nevis līderis. Viņš ir lielisks vārtu guvējs, nevis kreatīvs futbolists. Ap viņu ir grūti izveidot komandu.”

Kopš 2017. gada, kad Mbapē par 180 miljoniem eiro no “Monaco” pārgāja uz PSG, viņš piecas reizes ir kļuvis par Francijas čempionu, tomēr ambiciozā komanda tā arī ne reizi nav spējusi triumfēt UEFA Čempionu līgā, pat neskatoties uz to, ka PSG divas aizvadītās sezonas varēja lepoties ar uzbrukuma super-trio Mbapē, Mesi un Neimaru.

Mbapē publiski kritizē PSG, nosaucot to par “šķeļošu” klubu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām