Kādreizējam NFL spēlētājam piespriests 14 gadu cietumsods

03/03/2021 23:37

Kādreizējam Nacionālās futbola līgas (NFL) spēlētājam Kellenam Vinslovam II šodien piespriests 14 gadu cietumsods, informē medijs ESPN. Viņš šādu sodu saņēmis, jo iepriekš vairākkārt izvarojis sievietes un veicis virkni citu seksuālu noziegumu.

37 gadus vecais Vinslovs II, kura tēvs ir iekļauts Losandželosas “Chargers” slavas zālē, tika notiesāts Santjego tiesā Kalifornijā. Tiesas sēdē viņš klusēja, jo tā bija ieteikuši Vinslova II advokāti. Viens no viņiem Marks Karloss apgalvoja, ka kādreizējais NFL spēlētājs karjeras laikā bija guvis galvas traumas, kas bijis iemesls viņa šaušalīgajai uzvedībai.

Vinslovs II ir divu bērnu tēvs, kura sieva no viņa izšķīrās, uzzinot par noziegumiem. ESPN raksta, ka no Vinslova II seksuālajiem uzbrukumiem cita piecas sievietes, turklāt viena no viņām bijusi bezpajumtniece. Kādreizējais NFL spēlētājs 2003. gadā 19 gadu vecumā izvaroja kādu 17 gadus vecu meiteni, bet 2018. gadā – 54 gadus vecu sievieti. Tie nav bijuši viņa vienīgie uzbrukumi.

Sākotnējais soda apmērs bija 18 gadi, taču tas tika “mīkstināts” līdz 14 gadiem. Vinslovs II karjeras laikā spēlēja tādos klubos kā Klīvlendas “Browns”, Tampabejas “Buccaneers”, Sietlas “Seahawks”, Jaunaglijas “Patriots” un Ņujorkas “Jets”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…