Kalniņa komandas biedrs plāno kļūt par Krievijas pilsoni

31/07/2023 11:43
Nokopēts
Kemerons Lī

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas kanādiešu aizsargs Kemerons Lī paziņojis par vēlmi pieņemt Krievijas pilsonību.

“Plānoju to izdarīt tuvākajā laikā. Jau esmu apspriedis ar savu aģentu un klubu turpmākos soļus, kā paātrināt šo procesu. Varētu teikt, ka mans mērķis ir izdarīt to pēc iespējas ātrāk. Lēmums pieņemts kopā ar klubu, bet tā bija mana iniciatīva. Man patīk valstī, Habarovskā, mani apmierina nosacījumi un es gribētu kļūt par daļu no valsts,” teica hokejists.

Iepriekš par vēlmi saņemt Krievijas pasi paziņoja arī kādreizējais Vašingtonas “Capitals” spēlētājs Brendans Laipsiks, kurš pārstāv Sanktpēterburgas SKA. Iepriekš par šīs valsts pilsoni kļuva arī amerikānis Brenans Menels, kurš spēlē Maskavas “Dynamo”.

Skandalozais kanādiešu hokejists vēlas pieņemt Krievijas pilsonību

Pēc pagājušā gada notikumiem, kad Krievija uzbruka Ukrainai, šo valsti masveidā atstāja Eiropas valstu hokejisti, kā rezultātā viņu iztrūkums tiek kompensēts ar ziemeļamerikāņiem. Taču pērn tika mainīti noteikumi, atļauto leģionāru skaitu samazinot no pieciem līdz trīs. Tas piespiež klubus piedāvāt ārzemniekiem mainīt pilsonību, un, ja eiropieši tam nepiekrīt, tad kanādiešiem un amerikāņiem tā ir ierasta lieta visā pasaulē arī citos sporta veidos.

Vairākās Eiropas valstīs, tajā skaitā Latvijā, spēlēšana KHL tiek traktēta kā kara agresijas atbalstīšana, kam seko izslēgšana no izlases. Taču Krievijas līgā ir atrodami vairāki Latvijas hokeja pārstāvji, tajā skaitā vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš ir Lī komandas biedrs Habarovskā.

Kalniņš par spēlēšanu KHL: Neviens no bijušajiem partneriem izlasē nav mani nosodījis

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
2.05
3.75
3.3
2.2
4
2.75
1.28
5.5
11
2.1
-
1.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām