Kalniņš ieradies Habarovskā, “jūtas kā zombijs” (VIDEO)

01/08/2022 12:33
Nokopēts
Jānis Kalniņš

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš, neskatoties uz to, ka oficiāli kā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Habarovskas “Amur” spēlētājs vēl nav apstiprināts, ieradies Habarovskā un sniedzis interviju klubam.

Iepriekš ziņots, ka “Amur” pavēstīja par to, ka gaidāmajā sezonā komandas vārtus sargās latviešu vārtsargs Kalniņš. Ņemot vērā izmaiņas Sporta likumā, līdz ar šo pāreju ripu ķērājs vairs nevarēs pārstāvēt Latvijas izlasi. Pamatojoties uz likumu, Latvijas hokeja federācija (LHF) nav akceptējusi šo pāreju IIHF sistēmā, taču gala lēmums tāpat piederēs IIHF.

Kalniņš, par spīti neapstiprinātajam darījumam, jau ieradies Habarovskā un sniedzis pirmo interviju. “Bija interesants ceļojums. 12, varbūt pat 14 stundas autobusā līdz Sanktpēterburgai, tad 12 stundu lidojums caur Novosibirsku līdz šejienei (Habarovskai). Labs nedēļas nogales ceļojums. Jūtos kā zombijs, izjūtu laika joslu atšķirību,” par ceļu uz Krievijas austrumiem stāstīja Kalniņš.

Latvijas vārtsargs tāpat atzina, ka saticies un veicis nopietnas sarunas ar komandas treneriem un spēlētājiem vēl nav. “Ar treneriem vēl par lomu komandā neesmu runājis, ar visiem treneriem un spēlētājiem tikai paspiedu roku, sasveicinājos. Pārmiju dažus vārdus ar Jevgēniju Aļikinu (komandas vārtsargu – autora piezīme) par vārtsargu lietām, tagad jāiegūst kontakti,” sacīja Kalniņš.

Kalniņš arī atklāja informāciju par savu treniņprocesu. “Pašlaik vairāk veicu treniņus ārpus ledus. Rīta un vakara treniņos šeit satikos ar fiziskās sagatavotības un vārtsargu treneriem, lai vienotos par treniņplānu. Manuprāt, esmu labā formā,” pauda vārtsargs.

Indraša meli un Kalniņa atklātība – kā divi izlases spēlētāji tikuši līdz līgumiem teroristu valstī

Krievu žurnālists: Joprojām neesmu sapratis Kalniņa parakstīšanas loģiku

“Amur” paziņo par līgumu ar vārtsargu Kalniņu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām