Kalnu slēpotājs M.Zvejnieks sasniedzis savu FIS punktu rekordu

Kristaps Zvejnieks - Sportazinas.com
Kristaps Zvejnieks - Sportazinas.com

Zudelfelda (Vācija), 16.janv., LETA. Latvijas kalnu slēpotājs nedēļas nogalē Vācija sacensībās slalomā sasniedza savu punktu rekordu slalomā.

Sestdien notikušajās sacensībās labāko rezultātu no Latvijas kalnu slēpotājiem sasniedza Kristaps Zvejnieks, kurš izcīnīja piekto vietu un tieka pie 16 FIS raudzes punktiem.

Tikmēr M.Zvejnieks finišēja 14.vietā spēcīgā 62 dalībnieku konkurencē, kas viņam deva 24,28 punktus. Tādējādi Zvejnieks laboja savu FIS punktu rekordu. Iepriekšējais viņa rekords bija 25,99 punkti, kas tika sasniegts pirms vairāk nekā diviem gadiem.

Savukārt svētdien sacensībās slalomā M.Zvejnieks ierindojās 12.vietā, tiekot pie 28,48 FIS punktiem, kas ir viņa piektais visu laiku labākais rezultāts.

Tikmēr Dāvis Zvejnieks abās sacensībās izstājās pirmajā braucienā, bet K.Zvejnieks svētdien uz starta neizgāja.

“Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, Kristaps Zvejnieks ir strādājis ar maksimālu atdevi uz spēju robežas. Ir bijusi liela pārslodze, kuras rezultātā radušās veselības problēmas, kas liek atcelt dalību jebkādās sacensībās uz nenoteiktu laiku. Par izmaiņām Kristapa komanda ziņos,” Latvijas Slēpošanas federācija citē latviešu kalnu slēpotāja komandas paziņojumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par