Kambala par savu rezultatīvāko maču Eirolīgā: Domāju, ka varēju iemest 60 punktus

Kaspars Kambala, sportazinas.com
Kaspars Kambala | Foto: Paula Čurkste/LETA

Latviešu basketbolists sarunā Latvijas basketbola savienības (LBS) “Youtube” kontā atcerējies savu Eirolīgas 41 punktu spēli, kā arī padalījies ar savu treniņu procesu šobrīd.

“Tas vienkārši ir dzīvesstils. Es nevaru nosēdēt mierā. Man vajadzīgs adrenalīns, tāpēc es to daru. Tikai tā var kaut ko izdarīt, ja nepatīk, tad kaut kur skriet, vai censties neļaut, lai tev sit pa seju būtu muļķīgi un nekas nesanāktu,” par trenēšanos boksā stāstīja Kambala.

“Pilnīgi nav nekāda starpība. Tagad ir tāds režīms, kā būtu beigusies sezona. Necenšos tikt pīķī un pārtrenēties, bet tajā pašā laikā es kaut ko visu laiku daru, esmu aktīvs un uzturu sevi formā,” šī brīža treniņus raksturoja Kambala.

Šeins Larkins no Stambulas “Anadolu Efes” šosezon guva 49 punktus ULEB Eirolīgas basketbolā 11.kārtas spēlē, labodams turnīra rezultativitātes rekordu.

Iepriekšējais rekords vienā spēlē – 41 punkts – piederēja uzreiz četriem basketbolistiem: latvietim Kasparam Kambalam, itālim Kārltonam Maiersam, kā arī amerikāņiem Alfonso Fordam un Bobijam Braunam. Pēdējo reizi šis rekords tika atkārtots 2013.gada janvārī, kad to iespēja Brauns, bet pirms tam tik daudz punktu spēja samest Kambala 2002.gada oktobrī.

“Es nebiju redzējis to spēli. Tagad skatījos un domāju, ka varēju iemest 60 punktus, ja būtu devuši bumbu. Varēju iemest daudz vairāk, jo procents bija nereāls. 68% vai 70% no laukuma. Tur vajadzēja tikai dot,” leģendāro 41 punkta spēli Eirolīgā atcerējās centrs.

Kambala boksam pievērsās 2007. gadā, kad Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) viņu diskvalificēja uz 24 mēnešiem par kokaīna lietošanu. Bijušais basketbolists sāka aktīvi trenēties boksā, aizvadīja divas cīņas amatieru konkurencē, abās uzvarot ar nokautu, bet 2008. gada jau debitēja profesionālajā boksā. Pirmā cīņa, kurā viņš izgāja uz ringa noslēdzās neizšķirti. Nākamās trīs cīņas Kambala uzvarēja, turklāt divas no tām ar nokautu. Drīz pēc tam viņš pameta boksu un atgriezās basketbolā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par