Kandidāts uz “Blue Jackets” galvenā trenera amatu ticies arī ar “Rangers” pārstāvjiem

21/05/2023 14:53
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Pieredzējušais kanādiešu treneris Maiks Bebkoks, kurš ir viens no kandidātiem uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenā trenera amatu, ticies arī ar Ņujorkas “Rangers” pārstāvjiem, vēsta “The Athletic”.

“Rangers” pēc zaudējuma Stenlija kausa pirmajā kārtā pret Ņūdžersijas “Devils” ar 3-4 atlaida Žerāru Galānu. Viens no galvenajiem pretendentiem ir no Vašingtonas “Capitals” atlaistais Piters Laviolets, taču tiek ziņots, ka Ņujorkas kluba vadībā ir arī Bebkoka kandidatūras piekritēji.

Jāatzīmē, ka iepriekš Bebkoku intervēja arī Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” vienība.

Pieredzējušais Bebkoks ir pasaulē vienīgais treneris – “Triple Gold” kluba dalībnieks, kurš aizvedis savas komandas līdz pasaules čempionāta un olimpisko spēļu zeltam, ka arī līdz Stenlija kausam. NHL karjeras laikā viņš trenējis Anahaimas “Ducks”, ar kuru debijas gadā nonāca līdz Stenlija kausa finālam, “Red Wings”, ar kuru viņš triumfēja vienā no diviem fināliem un “Maple Leafs”, ar kuru viņš četru gadu laikā trīs reizes iekļuva “play-off”, visos gadījumos izstājoties jau pirmajā kārtā. 2004.gadā speciālists kopā ar Kanādas izlasi triumfēja pasaules čempionātā, viņa kontā arī divi ziemas olimpisko spēļu zelti, kurus viņa vadītā valstsvienība izcīnīja 2010. un 2014. gadā.

Avots: “Blue Jackets” galvenā trenera amatam intervējusi skandalozo Bebkoku

TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām