Kanoe airētājs Lagzdiņš izcīna bronzas medaļu Eiropas U-23 čempionātā

26/06/2021 12:07

Latvijas sportists Roberts Lagzdiņš sestdien Polijā izcīnīja trešo vietu Eiropas junioru U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā. Kanoe airētājs Lagzdiņš 1000 metru distanci A finālā veica četrās minūtēs un 0,60 sekundēs, kas bija trešais labākais rezultāts.

Finālsacensībās, kurās startēja deviņi sportisti, zelta medaļu un Eiropas čempiona goda ieguva vācietis Morics Adams, kurš Latvijas sportistu apsteidza par 3,350 sekundēm. Sudraba medaļa Petram Fuksam no Čehijas, kuram Lagzdiņš zaudēja 1,550 sekundes. Jāņu dienu Lagzdiņš priekšsacīkstēs ar laiku četras minūtes un 0,243 sekundes savā braucienā bija ātrākais, kas viņam uzreiz ļāva sasniegt A finālu.

Latviju Eiropas junioru U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Polijā pārstāv 26 sportisti no Rīgas, Limbažiem, Jelgavas, Brocēniem, Salacgrīvas, Jūrmalas un Talsiem. Eiropas U-23 čempionāts Polijā noslēgsies svētdien.

Latvijas izlases sastāvs dalībai Eiropas junioru čempionātā Polijā:

Ansis Grišāns, Kristaps Laube, Ingus Justs, Katrīna Smiltniece, Edvards Ceipe, Augusts Melderis, Roberts Lagzdiņš, Nils Mediņš, Daniels Mežeckis, Lauris Jansons, Valters Mančass, Kārlis Dumpis, Melānija Čamane, Aleksandra Počtarenko, Ralfs Kariņš, Nauris Tomsons, Ričards Vagulis, Sigita Monta Dreimane, Valters Mārtinsons, Artūrs Ikšelis, Juris Alsbergs, Sammera Pojarkova, Elizabete Vīksna, Vanesa Pojarkova, Santa Strode, Aelita Imaka.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…