“Karalis ir atpakaļ” – Makgregors tur solījumu un atgriežas ar nokautu (VIDEO)

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” cīkstonis (22-4) svinēja uzvaru atgriešanās cīņā, Lasvegasā nokautējot savu pretinieku Donaldu Seroni (36-14) jau pirmajā raundā.

Īru sportists cīņu uzsāka ļoti aktīvi un agresīvi un uzreiz izdarīja vairākus smagus sitienus. Serone izrādījās negatavs – viņš nepaspēja noreaģēt uz Makgregora sitienu ar kāju un nokrita. Īrs turpināja sist bezspēcīgo pretinieku līdz tiesnesis apturēja cīņu 40. sekundē un Konors svinēja uzvaru ar tehnisko nokautu.

“Esmu atpakaļ. Karalis ir atpakaļ,” pēc cīņas pateica Makgregors. “Esmu priecīgs rakstīt vēsturi. Tagad nosvinēšu šo panākumu ar ģimeni un tad skatīsimies, ko darīt tālāk.”

Tikmēr 36 gadus vecais Seroni tika hospitalizēts vienā no Vegasas medicīnas iestādēm un nepiedalījās preses konferencē pēc cīņas.

Jau ziņots, ka biļetes uz skandalozā īra atgriešanās cīņu bija izpārdotas vienas dienas laikā. Tiek ziņots, ka ienākumi no biļešu tirdzniecības varētu sasniegt aptuveni 10 miljonus ASV dolāru, kas ir apmēram deviņi miljoni eiro.

Šajā cīņā abi cīkstoņi nopelnījuši lielākos honorārus viņu UFC karjerā. Ja neskaita klāt procentu no cīņas maksas translācijas un sportista līgumu ar “Reebok”, tad Konors nopelnīja piecus miljonus ASV dolāru (ap 4,5 miljoniem eiro). Savukārt viņa pretinieks Serone kļūvis bagātāks par diviem miljoniem dolāru (ap 1,8 miljoniem eiro).

Makgregors pret “Kovboju” – milzu honorāri un goda aizstāvēšana

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par