Kārdifai un “Nantes” ir nedēļa, lai vienotos par bojāgājušā Salas transfēra maksu

Emiliāno Sala, sportazinas.com
Emiliāno Salas piemiņa | Foto: "Cardiff City FC"

Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) devusi Anglijas premjerligas klubam Kārdifas “City” un Francijas līgas komandai “” laiku līdz 5. septembrim, lai atrisinātu konfliktsituāciju ar transfēra maksu par Emiliano Salu.

Jau ziņots, ka janvārī par Francijas kluba rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) 28 gadus veco argentīnieti iegādājās Anglijas Premjerlīgas klubs Kārdifas “City”. Dažas dienas vēlāk futbolists ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu, kuru pilotēja Deivids Ibotsons, devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem aptuveni 20 kilometrus no Gērnsijas salas.

Kopš pazušanas brīža tika realizētas vairākas meklēšanas operācijas, tāpat vairāki slaveni futbolisti kā Kilians Mbapē, Adriēns Rabio un citi ziedoja vairākus tūkstošus eiro, lai finansiāli palīdzētu meklēšanā. Rezultātā lidmašīna jeb tās vraks tika atrasts, atrodamies Lamanša dzelmē. Blakus bija arī Salas ķermenis.

Tikmēr Kārdifas komanda uzreiz atteicās veikt maksājumu par futbolistu. “City” vadība informēja FIFA, ka “Nantes” neizpildīja visus darījuma nosacījumus un Sala netika reģistrēts kā premjerlīgas spēlētājs. Francijas kluba vadība apgalvoja, ka no viņu puses viss tika izdarīts.

Vakar FIFA paziņojusi savu lēmumu: abu komandu pārstāvjiem līdz 5. septembrim pašiem jāvienojas par situācijas noregulēšanu. Ja tas neizdosies, tad problēmas risināšanā iesaistīsies FIFA.

Atklājas jaunas detaļas traģiski bojā gājušā Salas lietā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par