Karijs “izdemolē” “Cavs” aizsardzību, Vestbruks raksta vēsturi (VIDEO)

06/04/2019 09:49

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Goldensteitas “Warriors”, pateicoties Stefana Karija gūtajiem 40 punktiem, uzveica līgas pastarīti Klīvlendas “Cavaliers”, savukārt Losandželosas klubu duelī “Lakers” aizraujošā mačā uzveica “Clippers” vienību.

“Warriors” šobrīd cīnās par pirmo vieto Rietumu konferencē un mājas spēļu priekšrocību izslēgšanas  turnīrā un uzvara ar 120:114 pret “Cavaliers” to pietuvinājusi šī mērķa sasniegšanai.

“Warriors” iniciatīvu pārņēma jau no pirmās minūtes, bet puslaikā devās ar +19, kamēr “Cavs” tā arī nespēja ievērojami pietuvināties rezultāta starpībā.

Lielisku maču aizvadīja Stefans Karijs, kuram 40 punkti un realizēti deviņi tālmetieni, bet viesu rindās 27 punkti pirmgadniekam Kolinam Sekstonam.

Aizraujoša spēle norisinājās arī Losandželosā, kur savā starpā tikās abas pilsētas vienības. Ja “Lakers” kādu laiku jau bija zaudējusi izredzes uz “play-off”, tad “Clippers” cīnās par augstāku vietu turnīra tabulā.

Spēle izvērtās gana rezultatīva, beigu sirēnai skanot, rezultātam esot 122:117 par labu “Lakers”. Karjeras spēli aizvadīja “Lakers” saspēles vadītājs Alekss Karuso, kura kontā 32 punkti, 10 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. “Clippers” rindās daudzpusīgs sniegums Danilo Galināri, kuram 27 punkti, sešas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr aizraujošs duelis bija vērojams arī Oklahomā, kur vietējā “Thunder” ar 123:110 uzveica Detroitas “Pistons”. Kārtējā lieliskā spēle “Thunder” vienam no līderiem Polam Džordžam, kuram 30 punkti. “Double-double” iekrāja centrs Stīvens Ādams (14 punkti +14 atlēkušās bumbas), savukārt Raselam Vestbrukam tikai nedaudz pietrūka līdz “triple-double” – viņam gūti 19 punkti, atdotas 15 piespēles un izcīnītas astoņas bumbas zem groziem, bet “Pistons” rindās ar 45 punktiem izcēlās Bleiks Grifins.

Jāatzīmē, ka pēc spēles kļuva skaidrs, ka Vestbruks jau trešo sezonu pēc kārtas vidēji mačā būs izcēlies ar “triple-double”!

Par brāļu Berānu, Daira un Dāvja sekmēm jau iepriekš ziņojām.